Brawl Stars Boss Savaşı Taktikleri

Brawl Stars’ın en zorlu oyun modlarından biri olan Boss Savaşı modunda kullanabileceğiniz taktikleri biliyor musunuz?
brawl stars boss savaşı taktikleri
Brawl Stars Boss Savaşı oyun modunda kullanabileceğiniz taktikleri biliyor musunuz?

Brawl Stars Boss Savaşı taktikleri ile oynadığınız modda kazanmak için şansınızı arttırabilirsiniz. Brawl Stars’ın eğlenceli ve zorlu oyun modlarından biri olan Boss Savaşı birbirinden zorlu birçok seviyeyi içerisinde barındırıyor. Peki, bu zorlu oyun modunu başarıyla tamamlamak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Brawl Stars Boss Savaşı nedir?

Son dönemin popüler oyunlarından biri olan Brawl Stars’da birbirinden farklı oyun modları bulunuyor. Bu farklı oyun modları içerisinden oyuncular, istedikleri oyun modunu tercih edebiliyor. Bu oyun modları arasında belki de en zoru olan Boss Savaşı ise oyuncuların en çok tercih ettiği oyun modlarından bir tanesi.

brawl stars boss savaşı
Brawl Stars’da birbirinden farklı oyun modları bulunuyor ve Boss Savaşı oyun modu da bunlardan bir tanesi.

Eğer Boss Savaşı modunda fazla zorlanan kişiler arasındaysanız ve bu zorlu modu geçmek için yeni taktiklere ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki taktikleri kullanarak Boss Savaşı modunun zorluklarını minimuma indirgeyebilir ve bu modu daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Brawl Stars Boss Savaşı Taktikleri

Brawl Stars Boss Savaşı modu, kolaydan başlayan ve her bir seviyenin ardından daha da zorlaşan bir oyun modudur. Bu oyun modunda amaç Boss’u yenmektir. Ancak oyun modunun içeriği bu kadar basit değil çünkü Boss her bir seviyenin ardından yeni yetenekler öğreniyor. Bu nedenle her bir seviyenin ardından Boss’u kesmek daha zahmetli ve zor bir hale geliyor.

brawl stars boss savaşı ipuçları
Boss Savaşı modunu arkadaşlarınızla oynayarak aranızdaki sinerjiyi kullanabilir ve bu oyun modunu kolaylaştırabilirsiniz.

Brawl Stars Boss Savaşı taktikleri neler?

Brawl Stars Boss Savaşı için sizlere vereceğimiz ilk tavsiye, bu zorlu oyun modunu tamamlamak için doğru takım arkadaşları seçmek olacak. Arkadaşlarınızla veya bu oyun modunda oynamak isteyen oyuncularla bu moda girerseniz, bu modu daha çabuk bitirme şansınız artacaktır. Bunun yanı sıra bu oyun modunda seçilen karakterler de büyük önem taşıyor. Yapacağınız karakter tercihleri ile Boss Savaşında daha rahat mücadele edebilirsiniz. Örneğin bu oyun modunda uzun menzili ve yüksek hareket hızı nedeniyle Colt’u, yakın mesafeden yüksek hasarı ve yüksek sağlığıyla Bull’ı, tanklığıyla El Primo’yu veya iyi dikkat dağıtması nedeniyle Jessie’yi tercih edebilirsiniz. Bu şampiyonların yanı sıra takım arkadaşlarınızla oluşturacağınız koordine bir takım ile de Boss karşısında rahat edebilirsiniz.

brawl stars boss savaşı taktik
Bu oyun modunda arkadaşlarınızla koordineli bir şekilde oynayarak daha kısa bir sürede seviye atlayabilirsiniz.

Boss Savaşında hayatta kalmak için kullanmanız gereken strateji ise oldukça basittir. Bu strateji Boss’a mümkün olan en fazla hasarı vermek ve süperlerinizi şarj etmek. Bunun yanı sıra haritadaki objelerle Boss’un dikkatini kısa bir süreliğine de olsa dağıtabilirsiniz. Ancak bu durum, Boss’un daha da sinirlenmesine yol açacak ama yine de takım arkadaşlarınızla yapacağınız koordineli oyunla Boss’un kızgın halinin dezavantajlarını minimuma indirgeyebilirsiniz. Boss’u devirmek ilerleyen seviyelerde gerçekten çok zor olsa bile yüksek çaba ve iyi bir takım oyunuyla Boss’u devirmek her zaman mümkün.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler