Brawl Stars Brawl Talk güncellemesi ne zaman geliyor?

Brawl Stars Brawl Talk
Brawl Stars Brawl Talk güncellemesi ne zaman geliyor?

Brawl Stars için Brawl Talk güncellemesi ne zaman gelecek soruları fazlasıyla merak ediliyor ve bu durum oyuncuları çokça heyecanlandırıyordu. Eylül ayı içerisinde yayınlanan video ile de oyuncularda oluşan bu merak ikiye katlandı.

Brawl Talk Güncellemesi

Brawl Stars ekibi tarafından yayınlanan video ile Brawl Stars için Brawl Talk güncellemesi hakkında önemli bilgiler oyunculara aktarıldı. Videonun içerisinde gizli olan bilgilerle birlikte oyunculara yeni güncelleme hakkında ipuçları sunuldu. Brawl Stars’ın popüler olduğu ülkelerde yayınlanan bu video hakkında çokça teoriler de ortaya atılmaya başlandı hatta yeni gelecek karakterin nasıl görüneceği bile tartışmalar arasında yer alıyor.

Brawl Talk Güncellemesi
Brawl Talk güncellemesinde birçok yenilik bulunuyor!

Brawl Talk güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Brawl Stars’ın Brawl Talk güncellemesinin videosu 7 Eylül 2020 tarihinde yayınlandı. Önümüzdeki hafta Brawl Pass bitiyor bittiği gibi de güncellemenin gelmesi bekleniyor. Brawl Talk adında paylaşılan yeni güncelleme hakkındaki video şimdiden dünya çapında büyük yankı yaratmayı başardı. Video paylaşıldıktan kısa bir süre içinde 10 milyon izlenme barajını aşıp 16 ülkenin trend videolar listesine adını yazdırmayı başardı.

Aşağıda yer alan videoda Brawl Talk güncelleme videosunu Türkçe hale getirdik. Videomuza göz atarak bizleri neyin beklediğini öğrenebilirsiniz! 🙂

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts