Brawl Stars Stu güncellemesinden sonra sunucu sorunları yaşamaya başladı

Brawl Stars çöktü mü?
brawl stars stü güncellemesi
Brawl Stars 15 Mart Güncellemesi ile çöktü mü?

Brawl Stars Stu güncellemesinin ardından yepyeni bir sorun gündeme geldi. “Brawl Stars çöktü” ifadeleriyle Twitter ve Discord’ta epey konuşulan bu sorun için Brawl Stars’tan resmi bir açıklama da geldi.

Brawl Stars Bakım Molası içeriğimizde de bahsettiğimiz gibi, her güncellemeden önce Supercell oyunu bakım molasına sokuyor. Bakım molasında oyuna yeni güncelleme ekleniyor ve birçok düzenleme yapılıyor.

Brawl Stars çöktü mü?

Brawl Stars çökmedi. 15 Mart 2021 itibarıyla gelen güncellemenin ardından kaynağı belirsiz bir sorun gündeme geldi ve bazı oyuncular, oyunun yükleme ekranından öteye gidemediler. Yükleme ekranı açılıyordu ve %92’nin üzerine çıkmıyordu.

%92’de donma nedeni nedir?

Brawl Stars’ın neden yükleme ekranında donduğuna dair herhangi bir bilgi maalesef yok. Tahmin edilenlere göre, oyunun yeni şampiyonu Stu ile birlikte tahmin edilenden çok daha fazla oyuncunun oyuna girmeye çalışması bu hatayı tetiklemiş olabilir.

Power Play güncellemesi ne durumda?

15 Mart güncellemesi ile birlikte oyuna eklenmesi planlanan Power Play’de de sorunlar olduğu söyleniyor. Reddit’te konuyla ilgili bir yorum paylaşan bir oyuncu, Power Play güncellemesinin henüz oyuna eklenmediğini belirtti. Oyuncunun verdiği bilgilere göre, Power Play 16 Mart’ta oynanabilir olacakmış.

power play güncellemesi
Brawl Stars Power Play

Konuyla ilgili Brawl Stars’tan da resmi açıklama geldi. Resmi Twitter hesabı üzerinden bir açıklama paylaşan Brawl Stars, “Stu maçları sunucularımızı tam kapasitede çalıştırıyor. Bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz (%92 yüklemede takılma veya potansiyel eşleştirme sorunları). Üzerinde çalışıyoruz! Sabrınız için teşekkürler” diyerek bu sorunun yoğunluk kaynaklı olduğu iddialarını güçlendirdi.

Total
13
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts