Brawl Stars Colette Hakkında Bilgiler

Brawl Stars’ta Colette hakkında tüm bilmeniz gerekenler Mobidictum’da!
Brawl Stars Colette
Brawl Stars Colette

Brawl Stars için Colette, bir sonraki Brawl Pass’te yepyeni bir Kromatik karakter olarak yerini alacak. Colette, diğer karakterlerden eşya toplayabiliyor ve bu yüzden en sevdiği iş olan Gift Shop’ta kasiyerlik yapıyor. Ayrıca Piper ve Spike’ın da en büyük hayranlarından biri.

Brawl Stars Colette: Ana Saldırı Yeteneği

Colette oyunda benzersiz bir karakter. Verdiği hasar, hedefin mevcut sağlığına bağlı olacak. Yani, Frank veya El Primo gibi birine saldırırsa çok fazla hasar verecek ancak sağlığı düşük birine saldırırsa çok az daha hasar verecek. Colette’in hasar yüzdesi henüz açıklanmadı ancak tanıtım videosunu göz önüne alarak hesaplandığında rakibin can değerinin yaklaşık %35’i kadar hasar veriyor.

Colette Brawl Stars
Colette rakibinin can değerine bağlı olarak hasar verecek.

Bu saldırıların sorunu olarak Brawl Talk’ta gösterildiği gibi hedefin mevcut sağlığına bağlı olarak hasar verirse hiçbir karakteri öldüremeyebilir. Çünkü düşmanın 100 canı kaldıysa sadece 35 hasar verecek. 🙂 Kutulara sabit oranlı bir hasar verecek ve bu her zaman sabit olacak. Yani 5 yüklü bir Colette ile hiç yükü olmayan Colette, kutulara aynı hasarı verecek.

Super Atak

Colette’in ultisi Bull’un ultisine benziyor. Colette ultisiyle sekiz karo civarında öne doğru fırlayacak ve yoldaki tüm düşmanlara vuracak. Bull’un ultisinden farklı olarak Colette sadece ileri doğru atılmakla kalmayacak, aynı zamanda orijinal yerine de geri dönecek ve tüm düşmanlara tekrar vuracak. Bu şekilde Carl’ın baltasına bir miktar benziyor. Ancak duvarı kırıp kıramayacağı ve düşmanları öldürüp öldüremeyeceği belli değil.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts