Brawl Stars Colt Rehberi: Nasıl Daha İyi Oynanır?

Brawl Stars Colt

Brawl Stars Colt karakteri oyunun en popüler sıradan karakterleri arasında bulunmakta. 60 kupaya yükselmeyi başaran tüm oyuncuların ücretsiz olarak elde edebileceği Colt karakterini, bu rehberimizde ele alacağız. Brawl Stars‘ın çıktığı günden beri oyunda olan karakterin seslendirmesini Billy Kametz yapmakta. Uzun menzile sahip bu karakter kullandığı altı patlar ile birlikte tek ateşte 6 mermi fırlayabiliyor.

Saldırı: Altı Patlar

Colt’un varsayılan saldırısı Altı Patlar! İsmini kullandığı iki altı patlar silahından alan bu saldırı tarzı, tek atışta 6 mermi ateşleyebiliyor. Bir hayli uzun menzile de sahip olan Altı Patlar rakiplerinize kritik hasarlar vermenize olanak sağlıyor.

Brawl Stars Colt
Brawl Stars Colt Altı Patlar saldırısı oldukça uzun bir menzile sahip.

Özel Güç: Bullet Storm

Colt, özel gücü Bullet Storm’u kullandığında etrafa ve düşmanlarına 12 mermi ateşler. Bu mermiler daha büyük boyutta görünür ve oldukça uzun bir menzile sahiptir. Çalıları ve duvarları yok etme ve arkasındaki düşmanları vurma yeteneğine de sahiptir. Bullet Storm ile rakiplerinize aman vermeyeceksiniz.

Brawl Stars Colt Hakkında Tüyolar

  • Rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın. Colt uzun mesafede oldukça etkili olmakla beraber El Primo, Shelly ve Bull karakterlerine karşı oldukça etkilidir.
  • Düşmanlarınızın hareketlerini takip edin. Saldırınızın tam potansiyelli olması için rakibinizin hareketlerini tahmin ederek 6 merminin hepsini hedefe doğrultmanız gerekmekte. Böylece rakip karakterlere kritik hasarlar verebilirsiniz.
  • Colt’un mermi yenileme süresi diğer karakterlere nazaran daha hızlıdır. Bu avantajı maçlarınızda kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.
  • Bullet Storm ayrıca rakiplerinizin bir bölgeye erişmesini önlemek için de kullanılabilir.
  • Daha açık ve ferah haritalarda Colt’u kullanmak karakterinizden tam verim almanızı sağlayacaktır. Colt’un saldırı çeşidinin uzun menzilde etkili olmasından dolayı geniş haritalar, rakiplerinizden üstün olmanıza yardımcı olacaktır.

Colt’un Kostümleri

Colt’un oyunda toplamda 5 kostümü bulunmakta. BU kostümlerin toplam değeri 430 Değerli Taş olmakla beraber son kostümü 26 Haziran 2019 tarihinde eklenmiştir.

  • Rockstar: 30 Değerli Taş
  • Kraliyet Temsilcisi: 150 Değerli Taş
  • Kanun Kaçağı: 500 Yıldız Puanı
  • Corsair: 150 Taş

Bu rehberimizde Brawl Stars Colt karakterinin teknik detaylarını ve püf noktalarını sizlerle paylaştık. Bunları sizde maçlarınızda kullanarak rakipleriniz karşısında üstünlük kurabilirsiniz. Daha fazla rehber için Mobidictum’u takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts