Brawl Stars Dedikoduları: Yeni Karakterler ve Brawl Pass

Yeni karakterler, Brawl Pass ve dahası hakkında da birçok iddia geldi.
brawl stars sprout
Brawl Stars Mart 2020 güncellemesiyle birçok dedikodu gündeme geldi.

Brawl Stars Mart 2020 güncellemesiyle birlikte oyunda birçok şey değişirken, oyuna eklenen yeni dosyalardan da birçok bilgi karşımıza çıktı. Burada vereceğimiz bilgiler kesin değil, öncelikle bunu belirtelim. Oyuna eklenen dosyalardan hareketle ortaya atılan iddiaları bu yazımızda derledik. Yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Detaylar geldikçe içeriği güncelleyeceğiz.

Brawl Stars Yeni Karakterler

  • Blower ve Controller isimleri konuşuluyor.
  • Sprout’tan sonra oyuna eklenecekler ama isimleri farklı olabilir.

Blower ve Controller

Oyunun dosyalarından görüldüğü kadarıyla iki yeni karakterin daha yolda olduğunu görüyoruz. Blower ve Controller ismiyle karşımıza çıkan bu yeni karakterlerin yakın dönemde oyuna eklenmesi planlanıyor gibi duruyor. Tabii karakterlerin bu isimlerle çıkmayacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Sızdırılan Tablo

Yeni karakterin yer aldığının iddia edildiği tablo şöyle:

2 yeni karakter daha gündemde.

Brawl Pass

  • 4,99 USD olacağı konuşuluyor.
  • 80 Mücevher karşılığında geri verilebileceği iddia edildi.
  • Mayıs güncellemesinde oyuna ekleneceği söyleniyor.

Brawl Pass Fiyatı

Brawl Pass de gündemde. Son dönemde birçok oyunda karşımıza çıkan pass sistemi Brawl Stars oyuncularının da karşısına çıkacak gibi duruyor. Verilen bilgilere göre, 4.99 dolar olması planlanan Brawl Pass, 80 Mücevher karşısında da iade edilebilir bir yapıda olacak. Oyuna mayıs güncellemesiyle geleceği konuşulan bu yapı için Türkiye’ye özel ödeme yöntemleri de gündeme gelecek gibi duruyor. Konuyla ilgili henüz net bir bilgi olmadığını da yeniden belirtelim.

Brawl Stars’ın yeni karakteri Jacky hakkındaki tüm detayları Mobidictum’da bulabilirsiniz.

Kodları

Supercell gizemli görseller ve mesajlar ile ortalığı bulandırmayı ve ilgiyi üzerinde toplamayı seviyor. Biz de bu şifreleri seviyoruz ama kodlar üzerinden net çıkarımlar yapmak da mümkün. Brawl Pass için elimizdeki tek kaynak oyuna eklenen kodlarda bu yazının geçmesi. Bu konuda ilerleyen günlerde resmi bir açıklamanın yapılmasını bekliyoruz.

Brawl Pass’in mayıs ayında oyuna ekleneceği düşünülüyor.

Sprout

  • Birçok görselde karşımıza çıkmıştı.
  • Yeni videoları sızdırıldığı söyleniyor.

Brawl Stars gündeminin belki de en bomba gelişmeleri yeni karakterler üzerine oluyor. Son güncelleme ile Jacky karakteri oyuna eklenirken, yeni karakter Sprout’un da adı daha yüksek sesle yankılanmaya başlamıştı. YouTube’da dolaşan videolara göre yeni karakterin oynanış görüntüleri ve sesi sızdırıldı. Tabii yeniden belirtelim, henüz hazırlık aşamasında olduğunu düşündüğümüz Sprout aşağıdaki videodaki gibi bir şekille karşımıza çıkmayabilir.

Oynanış Videosu

Sevimli robotun yüzünü daha önce birçok Brawl Stars görselinde görmüştük. Şifreleri ve mesajları seven Supercell yeni karakterini önceden karşımıza çıkarmıştı. Hemen aşağıda da bu karakterin oynanış videosunu görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=66nYQM2MXuk

Supercell’in dünyalar tatlısı oyunu Brawl Stars için birçok gelişmeyi Mobidictum.com ve Mobidictum YouTube kanalı üzerinden bulabilirsiniz. Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce paylaşılan Brawl Talk’u Türkçeye çevirmiştik. Kanalımız adına son dönemde en çok izlenilen videolarımızdan biri oldu. Bunun için izleyen herkese teşekkür ederiz. Hemen aşağı Brawl Talk videosunu ekliyoruz. Bize destek olmak için videoyu beğenmeyi ve kanala abone olabilirsiniz. İyi oyunlar! 🙂

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler