Brawl Stars Dünya Finalleri 2020 Detayları

Brawl Stars Dünya Finalleri 2020 hakkında bilmeniz gerekenler içeriğimizle bu heyecan verici etkinliğe dair tüm detayları öğrenin.
brawl stars dünya finalleri 2020
Brawl Stars dünyasının en heyecan verici etkinliği olan Dünya Finalleri 2020’ye hazır mısınız?

Brawl Stars Dünya Finalleri 2020 hakkında bilmeniz gerekenler içeriğimizle bu heyecan verici etkinliğin tüm detaylarına hakim olun. Dünyanın dört bir yanından gelen sekiz takım, dünya şampiyonu ünvanını ve ödül havuzundan maksimum payı almak için mücadele edecek.

Brawl Stars Dünya Finalleri 2020 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Brawl Stars’ın en büyük ve önemli etkinliği olan Dünya Finalleri 2020’ye kısa bir süre kaldı. Minimum 500 bin dolarlık ödül havuzuna sahip olan ve etkinlik süresince yapılan oyun içi satın alımlarla ödül havuzunun 1 milyon dolara çıkabileceği etkinlikte takımlar mevcut koşullardan dolayı uzaktan mücadele edebilecek.

brawl stars dünya finalleri 2020 hakkında bilmeniz gerekenler
Yaşanan pandemiden dolayı takımlar, Dünya Finalleri 2020’de uzaktan mücadele edebilecek.

Etkinliğin ödül havuzu ne kadar olacak?

Brawl Stars Dünya Finalleri 2020, başlangıçta 500 bin dolarlık bir ödül havuzuna sahip olacak. Bu ödül havuzu, oyuncuların yapacağı oyun içi satın alımlarla artabilecek. 5 Kasım ile 12 Kasım tarihleri arasında Supercell ekibi, oyuna bazı ücretli oyun içi ögeler ekleyecek. Bu ögelerden elde edilecek gelir, etkinliğin ödül havuzuna eklenecek. Oyuncuların yapacağı satın alımlardan etkinliğin havuzuna eklenecek tutar ise maksimum 500 bin dolar olacak. Eğer Brawl Stars oyuncuları 500 bin dolarlık ek ödül havuzunu doldurabilirse, turnuvanın toplam ödül havuzu 1 milyon dolara ulaşacak.

Etkinliğin formatı nasıl olacak?

Brawl Stars Dünya Finalleri 2020 etkinliğinde tüm takımlar tek bir eleme grubuna yerleştirilecek. İki takım arasındaki her karşılaşma 5 maç üzerinden oynanacak. İki takım arasındaki 5 maçın tamamı aynı harita üzerinden oynansa da her bir maçta farklı oyun modu tercih edilecek. Bunun yanında takımların bir tane Brawler yasaklama hakkı olacak.

brawl stars dünya finalleri 2020 katılacak takımlar
Dünya Finalleri 2020’de beş farklı bölgeden sekiz takım mücadele edecek.

Etkinliğe hangi takım ve bölgeler katılacak?

Dünya Finalleri 2020, beş farklı bölgeden sekiz takıma ev sahipliği yapacak. Avrupa ve Orta Doğu bölgesinden Codemagic Purple, Qlash ve SK Gaming, Güney Latin Amerika’dan INTZ, Asya – Pasifik bölgesinden Jupiter ve PSG Esports, Çin’den Nova Esports, Kuzey Amerika ve Latin Amerika Kuzey’den ise Omen Elite etkinliğe katılan takımlar olacak.

Etkinlikte ödüller nasıl dağıtılacak?

Brawl Stars Dünya Finalleri 2020 etkinliğinde eğer turnuvanın ödül havuzu geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere 1 milyona ulaşırsa birinci olan takım 200 bin dolar, ikinci olan takım 150 bin dolar, üçüncü ve dördüncü olan takım 125 bin dolar, beşinci sıradan sekizinci sıraya kadar olan takımlar ise 100 bin dolarlık ödülü kasasına koymaya hak kazanacak.

brawl stars dünya finalleri 2020 etkinlik takvimi
Dünya Finalleri 2020, 21 – 22 Kasım tarihlerinde düzenlenecek.

Etkinlik takvimi nasıl olacak?

Dünya Finalleri 2020, 21 – 22 Kasım tarihlerinde Polonya’nın Katowice kentinde bulunan Brawl Stars stüdyosunda düzenlenecek. Brawl Stars Dünya Finalleri 2020’de takımların tek bir eleme grubuna yerleştirildiğini söylemiştik. Bu eleme grubunda takımlar, çeyrek final karşılaşmaları için direkt olarak eşleştirilecek ve çeyrek final karşılaşmaları 21 Kasım tarihinde oynanacak. Çeyrek final karşılaşmalarından galip ayrılan takımlar 22 Kasım’da yarı final karşılaşmalarına geçecek. Bu karşılaşmalardan da galibiyetle ayrılan iki takım, aynı günün devamında final karşılaşmasına çıkacak. Etkinlik esnasında oynanacak tüm karşılaşmalar, Brawl Stars esports YouTube ve Twitch kanallarından İngilizce olarak canlı yayımlanacak. Brawl Stars Dünya Finalleri 2020’yi Türkçe olarak izleme imkanınız da olacak.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts