Brawl Stars Efsanevi Karakterler ve Özellikleri Nelerdir?

brawl stars leon rehberi
Brawl Stars Leon

Brawl Stars Efsanevi Karakterler en çok tercih edilen karakter sınıflarından biridir. Bugün, kaç tane efsanevi karakter vardır, bu karakterler ve özellikleri nelerdir gibi sorulara açıklık getireceğiz.

Efsanevi Sınıfı Nedir?

Brawl Stars Efsanevi Karakterler sınıfı Brawl Stars’ta bulunan 6 farklı sınıftan biridir. Elde etme zorluğuna göre 6. sırada bulunmaktadır. Yani en zor elde edilen karakterler bu sınıfta yer alır. Diğer sınıflar ise Nadir KarakterlerBaşlangıç sınıfı karakterleriSüper Rare sınıfı karakterleri, Epic(destansı) sınıfı karakterleri, Mythic sınıfı karakterleriLegendary(efsanevi) sınıfı karakterlerinden oluşmaktadır. Sıralama ise şu şekildedir:

  1. Başlangıç sınıfı
  2. Rare(Nadir) sınıfı
  3. Süper Nadir sınıfı
  4. Epic(Destansı) sınıfı
  5. Mythic sınıfı
  6. Legendary (Efsanevi) sınıfı

Efsanevi Karakterler sınıfında 4 farklı karakter vardır. Bunlar Spike, Crow. Leon ve Sandy‘dir.

  1. Spike
  2. Crow
  3. Leon
  4. Sandy

1) Spike

Brawl Stars Efsanevi Karakter Spike
Spike Karakteri

Brawl Stars Efsanevi Karakterler sınıfına mensup ilk karakterimiz Spike’dır. Spike’ın birden fazla rakiple aynı anda savaşmakta üstüne yoktur. Karakterimizin canı diğerlerine göre daha düşüktür. Onun silahı dikenleridir. Ana saldırısında etrafındaki rakiplere 6 tane diken fırlatarak rakibine hasar verir. Özel gücünde ise kullanıldığı bölgeye dikenli bir el bombası atar ve rakiplerine hasar verir. 10. seviye bir Spike 3360 sağlığa sahiptir. Ana saldırısında ise vurduğu rakip başına 672 hasar verir.

2) Crow

Brawl Stars Efsanevi Karakter Crow
Crow karakterinden bir görüntü

Crow karakteri elinde bulunan fırlatma hançerini kullanır. Bu hançerler zehirlidir. Crow özel gücünü kullanırken hareket edebilir. 10. seviye bir Crow’da 3360 sağlık bulunur. Özel gücünü kullandığında ise bir sıçrayış yapar yükselirken 14 hançer ve de inerken 14 hançer fırlatarak rakibe hasar verir. Ana saldırı hasarı 448 hançer zehri ise 112 hasar verir.

3) Leon

Brawl Stars Leon Oynanış
Leon Karakteri

Brawl Stars Leon’u diğer karakterlerden ayıran en büyük özelliği özel gücünü kullanırken kısa bir süre görünmez hale gelmesidir. Yakın mesafede daha etkili savaşır. Ana saldırısında rakiplerine dönen bıçaklar fırlatır. Özel gücünü kullandığında bir sis bombası atar ve 6 saniye görünmez olur. 10. seviye bir Leon 4480 sağlığa sahiptir. Ana saldırısında her vurduğu rakibe 616 hasar verir.

4) Sandy

Brawl Stars Sandy Rehberi
Sandy karakterinden bir görüntü

Brawl Stars Sandy karakterimiz rakiplerine delici çakıl taşları atarak hasar verir. Ana saldırısının bir diğer özelliği ise vurduğu rakiplerini delip geçmesi ve ardındaki rakipleri vurmasıdır. Özel gücünü kullandığında yıldız topunu fırlatır ve bir kum fırtınası yaratır. Bu fırtına ise takım arkadaşlarını ve karakterimizi 9 saniye boyunca görünmez hale getirir.10. seviye Sandy’de 5320 sağlık bulunur. Ana saldırısı ise 1260 hasar vermektedir.

Total
0
Shares
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts