Brawl Stars emülatörleri üzerine resmi açıklama geldi

Oyunu bilgisayardan oynayanları üzecek bir haber geldi.
brawl stars emulator
Brawl Stars emülator

Brawl Stars dünyasının ünlü isimlerinden Frank, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla emülatörler hakkında açıklama yaptı. Son dönemde Brawl Stars’ı bilgisayar üzerinden oynarken emülatörlerde sorun yaşayan oyuncular, bu açıklamaları pek sevmeyecek gibi duruyor.

Brawl Stars oynayan bazı oyuncular oyunu bilgisayarlarında oynamak için BlueStacks, Nox, Gameloop gibi emülatörleri kullanıyorlardı. Oyunun son güncellemesinin ardından emülatörler Brawl Stars oynarken iyi performans vermemeye başlamışlardı. Bu konu özelinde sorulan bir soruya Frank’in cevabı net oldu.

“Hiçbir zaman resmen desteklenmedi”

Frank’in konuyla ilgili açıklaması şöyle: “Brawl Stars’ın son sürümünü oynarken sorun yaşadığınızı duyduğum için üzgünüm. Emülatörler ile oynamak teknik problemler ve hile endişeleri nedeniyle hiçbir zaman resmen desteklenmedi.

Peki bu görüş değişebilir mi?

Emülatörler üzerinden Brawl Stars oynayan oyuncular bu kararın gelecekte değişebileceği üzerine düşünmüş olabilirler ama Frank bu konuda da açıklama yaptı: “Emülatörlere karşı duruşumuzu değiştirmeyi düşünmüyoruz.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler