Brawl Stars Epic Karakterler ve Özellikleri Nelerdir?

Brawl Stars Epic Karakterler

Brawl Stars Epic karakterler ve özellikleri nelerdir? Birçok oyuncunun gözde oyunu olan Brawl Stars her geçen gün kendini yenilemektedir. Bu sayede oyun gün geçtikçe daha fazla seviliyor. Peki ya Brawls Stars karakterleri hakkında neler biliyorsunuz? İşte bu yazımızda Brawl Stars Epic sınıfı karakterlerinden ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Brawl Stars Frank Karakteri Oynayış Rehberi
Brawl Stars Epic karakterlerden Frank

Epic Sınıfı Nedir?

Brawl Stars Epic karakterler sınıfı Brawl Stars’ta bulunan 6 farklı sınıftan biridir. Elde etme zorluğuna göre 4. sırada bulunmaktadır. Diğer sınıflar ise Nadir Karakterler, Başlangıç sınıfı karakterleri, Süper Rare sınıfı karakterleri, Epic(destansı) sınıfı karakterleri Mythic sınıfı karakterleri, Legendary(efsanevi) sınıfı karakterlerinden oluşmaktadır. Sıralama ise şu şekildedir:

 1. Başlangıç sınıfı
 2.  Rare(Nadir) sınıfı
 3. Süper Nadir sınıfı
 4. Epic(Destansı) sınıfı
 5. Mythic sınıfı
 6.  Legendary (Efsanevi) sınıfı

Epic sınıfında 5 farklı karakter vardır. Bunlar Bea, Bibi, Piper, Frank ve Pam‘dır.

 1. Bea
 2. Bibi
 3. Piper
 4. Frank
 5. Pam
Bea Hakkında Bilgi
Brawl Stars Epic Karakterlerden Bea

1) Bea

Brawl Stars Bea karakteri Epic sınıfı karakterlerinden biridir. Bea rakiplerine arılarıyla saldırır. Brawl Stars Bea karakteri ana saldırısını kullandığında eğer rakibi vurursa bir sonraki saldırısı %175 artar. Bu özelliği karakterimizi benzersiz yapan özelliklerinden biridir. Özel gücünü kullandığında ise 7 adet drone fırlatır. Bu dronelar vurdukları rakipleri 3 saniye boyunca yavaşlatır. 10. seviye bir Bea’nın 3360 canı vardır. Ana saldırısı ise 1120 hasar verir. Eğer isabet ettirirse ikinci atışı 3080 hasar vermektedir.

Brawl Stars Bibi Oynanış Rehberi
Brawl Stars Bibi karakteri

2) Bibi

Brawl Stars Bibi karakteri Epic sınıfına mensuptur. Bibi rakiplerine beyzbol sopasıyla saldırır. Beyzbol sopasının sap kısmında ise zincire bağlı, üzerinde çarpı işareti(x) olan siyah beyaz bir top bulunur. Ana saldırısında beyzbol sopasıyla 3 adet vuruş yapar. Frank karakterinin aksine ana saldırısını yaparken hareket edebilir. Bibi‘nin cephane sayacı dolduğunda ise Home Run çubuğu devreye girer ve saniye içinde dolar. Eğer Home Run çubuğu aktifken karakterimizin saldırısında küçük değişimler olur. Artık vuruş yaptığında rakiplerini geri itebilir fakat yinede aynı hasarı verir. Özel gücünde ise rakiplerine baloncuk atarak hasar verir. 10. seviye bir Bibi’nin 5880 canı vardır. Ana saldırısı ise 1820 hasar vermektedir.

Piper Hakkında Bilgi
Brawl Stars Piper karakteri

3)Piper

Piper karakterimizi bir intihar bombacısı gibi düşünebilirsiniz. Az canı bulunur fakat rakiplerine tek vuruşta yüksek hasarlar verir. Piper’in silahı şemsiyesidir. Şemsiyesinden çıkan mermi ne kadar uzağa giderse o kadar hızlanır ve rakibe vereceği hasar artar. 10. seviye bir Piper’in 3360 canı bulunur. Ana saldırı hasarı ise 2128’dir.

Brawl Stars Frank Karakteri Oynayış Rehberi

4) Frank

Frank karakteri zırhlı bir tank gibidir. Elindeki dev çekici ise onun silahıdır. Frank’ın canı diğer karakterlere göre çok fazladır. Ana saldırısını elindeki kılıcını yere vurarak yapar. Yere çarpan çekiçten yayılan dalgalar rakiplerine hasar verir. Özel gücünde ise yere daha sert vurmakta ve vuruşunun etkisini artırmaktadır. 10. seviye bir Frank’ın 8540 canı bulunur. Ana saldırısı ise 1680 hasar verir.

Brawl Stars Pam Karakteri Oynanış Rehberi
Brawl Stars Pam Karakteri

5) Pam

Pam savaşçı bir doktordur. Elindeki metal süpürgesi ise onun silahıdır. Süpürgesinden çıkan metal parçalardan rakiplerine bölgesel hasarlar verir. Özel gücünde ise süpürgesini tam tersine hasar vermek için değil takım arkadaşlarını iyileştirmek için kullanır. 10. seviye bir Pam’de 6300 can bulunur. Ana saldırısı ise 364 hasar vermektedir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler