Brawl Stars Frank Rehberi

Brawl Stars Frank

Brawl Stars Frank karakteri oyuncular tarafından çokça tercih edilen bir karakterdir. Karakterimizin silahı elindeki büyük çekicidir. Tek bir vuruşta birden fazla rakibe hasar verebilir. Frank karakteri Destansı karakterler sınıfına mensuptur. Diğer karakterlere göre epey fazla sağlığa sahiptir. Özel gücü ise rakiplerini kısa bir süre sersemletir. Karakterimiz 720 hareket hızına sahiptir.

Frank Karakteri Genel Özellikleri

Karakterimiz iki adet yıldız gücü vardır. Bunlar Güç Hırsızı ve Sünger’dir. 10. seviye bir Frank 8540 sağlığa sahiptir. Ayrıca ana saldırısı rakiplerine 1680 hasar verir. Karakterimizin ana saldırısı 0,8 saniyede yenilenmektedir. Ana saldırısını kullandığında karakterimiz o dev çekici bütün gücüyle rakibe indirir. Eğer saldırı tuşuna basılı tutarsanız orta menzile kadar titreşim dalgaları da yayacaktır. Bu şekilde de rakiplerinize hasar verebilirsiniz.Frank karakteri saldırı yaparken hareket edemez bu onun dezavantajıdır.

Brawl Stars Frank Rehberi
Frank Karakteri

Özel Güç

Karakterimiz özel gücünü kullandığında çekicini daha sert sallar ve rakibe yüksek derecede hasar verir. Ayrıca rakibi 2 saniye boyunca sersemletir. Bu özelliği sayesinde canınız azaldığında sizi takip eden rakibinizi sersemleterek kaçabilir veya rakibi öldürebilirsiniz.

Yıldız Güçleri

Güç Hırsızı

Brawl Stars Frank karakteri bu yıldız gücünü kullandığınızda saldırı gücünüzde artış meydana gelir. Bu özelliği kullanabilmek için bir rakibinizi öldürmeniz gerek. Ardından saldırı gücünüz %50 artacaktır. Bu artış 12 saniye boyunca sürer.

Sünger

Karakterimiz Frank bu yıldız gücünü kullandığında sağlığı 1100 artmaktadır. Bu sayede 10. seviye bir Frank tam olarak 9640 sağlığa sahip olur.

Brawl Stars Frank Karakteri Oynanış Taktikleri

  1. Karakterimiz Frank rakiple kısa mesafede çatışmaya girerse her zaman için daha avantajlı olur. Çünkü yüksek sağlığa sahiptir ve vuruşları da bir çok karakterden daha fazladır.
  2. Rakip takımda bulunan uzun menzilli karakterlerle birebir karşılaşmamaya çalışın. Aksi taktirde rakibin yanına varamadan ölürsünüz.
  3. Karakterimiz Frank saldırısını yaparken hareket edememektedir. Bu yüzden rakibinize saldırmadan önce bir kez daha düşünmenizde fayda vardır.
  4. Özel gücünüzü kullanırken karşınızda birden fazla rakibinizin olmasına özen gösterin. Ayrıca takım arkadaşlarınızda yanınızda bulunsun. Bu sayede rakip oyuncuların hepsini sersemletirsiniz ve 2 saniye içinde takım arkadaşlarınızla birlikte oyunu kazanırsınız.
  5. Rakiplerinize saldırmadan önce çimlerde pusun. Rakip takımın oyuncusunu gördüğünüzde özel gücünüzle sersemletin ve daha ne olduğunu anlamadan onu öldürün.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Brawl Stars Tara

Brawl Stars Tara Çıkarma Taktikleri

Brawl Stars Tara çıkarma taktikleri ile oyunun Gizemli karakteri Tara'yı karakter koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. 3740 cana sahip olan Tara hasar bakımından biraz düşük kalsa da özel gücü sayesinde oyunculara büyük avantajlar sağlıyor.
Devamını oku