Brawl Stars Güncelleme: Yeni Yıl Korsan Güncellemesi

Brawl Stars Güncelleme

Brawl Stars güncelleme haberiyle karşımızda! Yeni yıl korsan güncellemesi ile yepyeni özellikler ve 2 yeni karakter oyuna eklendi! Bugün saat 12 civarı ile yayınlanmaya başlayan 23.65 sürümü oyuncular tarafından merak konusu oldu. Yeni Yıl Korsan Güncellemesi adı ile oyuncuların karşısına çıkan Supercell iki yeni karakter ve birçok kostümün duyurusunu bir video ile paylaştı. Ayrıca Supercell’in topluluk yöneticileri bu güncellemeyi yılın en iyi güncellemesi olarak adlandırdı.

Yeni Karakterler: BEA ve MAX

Yeni Yıl Korsan Güncellemesi ile oyuna yeni eklenen karakterler Bea ve Max oldu. Bea, uzun mesafede etkili olan ve tatlı bir görünüme sahip yeni efsanevi karakterimiz. Özel gücü, rakiplerini yavaşlatmakla kalmayıp çalıların içindeki karakterleri ortaya çıkartabiliyor. Aynı zamanda karakterin ilk kostümü “Ladybug Bea” oldu.

Bea, Brawl Stars güncelleme ile eklenen yeni karakter oldu.
Bea, Brawl Stars güncelleme ile eklenen yeni karakter oldu.

Max ise yeni güncellemede oyuna eklenen bir diğer destansı karakter. Oldukça hızlı ve çevik hareketler yapabilen Bea, burst tarzda mermiler ateşleyebiliyor. Özel gücü ise onu diğer karakterlerden ayırabiliyor. Aynı zamanda “GT Max” isimli kostümü de oyuna eklendi.

GT Max
GT Max

Brawl Stars Güncelleme İle Eklenen Yeni Oyun Modu

Oyuna yeni gelen karakterlerin dışında güncelleme ile yeni bir oyun modu da eklendi. Present Plunder adlı oyun modu iki takımın 3e3 kapıştığı bir bayrak kapmaca modu. Haritada bayrakların yerine her takımın belirli bir bölgesi bulunuyor. Bölgesini en iyi savunan takım maçtan galip olarak ayrılıyor.

Brawl Stars Present Plunder Oyun Modu
Brawl Stars Present Plunder Oyun Modu

Ayrıca 23.65 güncellemesi ile oyuna yeni bir Hesaplaşma haritası ve birkaç yeni karakter kostümü de eklendi.

Yeni eklenen kostümler şu şekilde:

  • Pirate Poco
  • Corsait Colt
  • Captain Carl
  • Ladybug Bea
  • GT Max

Son olarak güncelleme videosunda yeni espor turnuvasını da duyuran Supercell ekibi turnuvanın detayları hakkında bilgiler verdi. 2020’nin Haziran ayında başlayacak Brawl Stars Championship Challenge turnuvasının toplam ödül havuzu 1 milyon dolar olacak.

Bugün itibariyle oyuna eklenen Yeni Yıl Korsan Güncellemesi yavaş yavaş tüm cihazlara ekleniyor. Cihazınız güncellemeyi hala almadıysa en az 24 saat daha beklemenizi öneririz. En yeni Brawl Stars haberleri için Mobidictumu takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts