Brawl Stars hataları bir süre daha devam edecek

Etkinlik sırasında meydana gelen hatalar bir süre daha bizimle olacak.
brawl stars hataları çözümü

Brawl Stars hataları bir süre daha bizimle olmaya devam edecek gibi görünüyor. Çünkü oyunun resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, mevcut hataların düzeltilmeyeceği açıklandı.

Herkes oyundaki gözle görülür hataların düzeltilmesini beklerken oldukça üzücü bir haber geldi. Oyundaki mevcut hataların bir tanesi dışında, diğer hatalar için henüz bir düzeltilme olmayacağı açıklandı. Bunun en büyük sebebinin de hataların Challenge etkinliğinde meydana geliyor olması. Diğer oyuncular için sadece Brawl Stars kapanma sorunu düzeltilecek.

brawl stars hataları
Hatalar diğer oyuncuların oyunlarını bozmamak için düzeltilmiyor.

Brawl Stars hataları neden düzeltilmiyor?

Bugün Brawl Stars Championship Challenge etkinliği kapsamında yüz binlerce oyuncu telefonları başında etkinlik saatini beklemeye başlamıştı. Ancak etkinlik sistemi içerisinde meydana gelen birçok hata, adeta oyuncuları bezdirmişti. Oyunun yapımcıları da büyük problemlerin yaşanmasının ardından bir açıklama yapmak zorunda kaldılar. Yapılan açıklamada sorunların bugün düzeltilemeyeceği açıklandı.

Bunun en büyük nedeni ise etkinlikte meydana gelen oyun içi sorunların düzeltilebilmesi için sunucuların da kapanması gerekiyor olması. Etkinlik dışında oyunu oynayan milyonlarca oyuncu olduğu için yapımcılar diğer oyuncuların oyunlarını bozmayı göze alamadılar. Bu nedenle resmi sosyal medya hesaplarından hataların daha sonra düzeltileceği açıklandı.

brawl stars kapanma sorunu
Kapanma sorunu çözümü yakında gelıyor.

Brawl Stars kapanma sorunu çözümü yakında geliyor

Sosyal medya hesaplarından yapılan gönderi içerisinde şimdilik sadece oyunun zorla kapanıp tekrar açılma sorununun düzeltileceği açıklandı. Yani uzun bir süre daha oyun içi hatalarla karşılaşmaya devam edeceğiz. Ancak en azından oyunumuz durduk yere kapanıp açılmayacak. Bu da bir ilerleme sayılabilir. Gönderinin altında birçok eleştiri yorumu da geldi. Çünkü oyuncuların birçoğu kapanma sorunu dışında farklı problemler de yaşıyor.

Bu problemlerin çözülmesi için en azından bir süre daha beklememiz gerekiyor. Zorla kapanma dışındaki diğer hataların ne zaman düzeltileceğine dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Takımınızla beraber ve tek başınıza Brawl Stars Championship Challenge etkinliğine katıldıysanız ve hata alıyorsanız, şimdilik yapabileceğiniz bir şey yok gibi gözüküyor.

Finali kasım ayında oynanacak olan etkinlikte 1 milyon dolar ödül havuzu bulunuyor. Bu da böylesine büyük ödüllü bir turnuvada, böyle sorunların yaşanmasını da biraz garip duruma düşürüyor. Çünkü etkinliğin asıl amacı aylık turnuvalarla neredeyse herkese bir şans vermek ve amatör oyuncuları, profesyonel oyuncularla buluşturmak. Ancak yine de şimdilik hatalar konusunda beklemek dışında bir şey maalesef yapamıyoruz. İlerleyen dönemde yapılacak olan açıklamaları sizler için takip ediyoruz olacağız. Herhangi bir gelişme olursa Mobidictum’dan anında öğrenebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler