Brawl Stars Karakter Rehberi: Colt

brawl stars colt rehber oyna
Brawl Stars Colt Karakteri

Brawl Stars Colt karekteri için hazırladığımız rehbere hoşgeldiniz. Eski bir şerif olan Colt, Brawl Stars kupa ödülü olarak kazanabildiğimiz bir brawler, yani karakter. 60 kupaya eriştiğinizde Colt’a sahip olabiliyorsunuz. Colt, hasar gücü yüksek ve oynaması zor sayılabilecek bir karater. Bol pratik yaparak ve sizlere aktaracağımız Colt taktiklerini uygulayarak daha başarılı olabilirsiniz.

Brawl Stars Colt Taktikleri

Elinde iki silah bulunan Brawl Stars karakterini kullanmayı düşünüyorsanız genelde rakiplerinizden uzak kalmanız gerektiğini unutmayın. Uzun menzilinin avantajlarından yararlanın, çalıları güvenli mesafelerden kontrol edin. Yanına kadar giren oyuncular Colt karakterini çok zorlar. Ancak rakip size hasar verecek mesafede değise geriye doğru ateş edin. Bu sayede hem Colt süper gücünü dolduracak hem de siz rakibinizi alt edeceksiniz. Colt’un süper özelliği duvarları deldiğinden az canı kalmış ve duvarların arkasına saklanmış, canını yenilemeye çalışan düşmanlarınızı kolayca öldürebilirsiniz. Colt yıldız gücünü kullandığında ise Brawl Stars’ın en hızlı karakterlerinden biri olmaktadır. Hareket hızı 720’den 780’e yükselir. Bu sayede duvar köşelerinden hızlıca ateş edip geri kaçabilirsiniz.

Colt oynarken otomatik saldırı kullanmamaya özen gösterin. Mermileriniz düz bir hat üzerinden ilerlediği için saldırılarınızdan sıyrılmak oldukça kolay olur. Otomatik saldırı yerine rakibin hangi yöne gideceğini tahmin edin ve ona yöne doğru saldırı yapın. Rakibinizi bir duvar arkasına kıstırdığınızda çevreyi de kolaçan ederek onu orada hapis edebilirsiniz.

Colt Karakter Özellikleri

brawl stars colt rehber oyna
Brawl Stars Colt

Sağlık: 2800 – 3640

Mermi başına hasar: 300 – 420 (6 mermi)

Mermi başına hasar(Super): 300 – 420 (12 mermi, duvarların içinden geçer)

Mermi yenilenme hızı: 1.6 saniye

Menzil: 8.67 birim

Hareket hızı: 720

Colt Karakteri İçin En iyi Etkinlik ve Harita

Colt, her etkinlik ve haritada işe yarayan bir karakter. Ancak hiçbirinde en iyi diyebileceğimiz, olmazsa olmaz bir karakter değil. Pratik yaparak kendinizi geliştirirseniz hemen hemen her haritada Colt ile başarı elde edebilirsiniz. Unutmamanız gereken ise uzak mesafeden etkili olacağınız için bol çalı bulunan haritalardan uzak durmanız. Bu tarz haritalarda yakın mesafeden oldukça etkili, Bull gibi karakterler olasılıkla bu çalıların içinde sizi bekliyor olacak. Onları tespit etmeyi başaramazsanız, kaçışınız da olmaz.

Brawl Stars Colt karakterinin en iyi olduğu harita Robot Savaşı tarzındaki özel etkinliker. Uzun menzili, hızı ve yüksek hasarı sayesinde, özel etkinlerde öne çıkan karakterlerden bir tanesi. Bunun yanı sıra soygun etkinliği de Colt için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Uzun menzili sayesinde en ufak açıklıklarda kasayı hedefleyerek takımına galibiyeti getirebiecek tipte bir karakter. Eğer Brawl Stars Colt rehberi hoşunuza gittiyse, daha fazla mobil oyun rehberleri için Mobidictum’u takip edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler