Brawl Stars Karakterleri: Kimler Seslendirdi?

Brawl Stars karakterleri

Brawl Stars karakterleri kimler tarafından seslendirildi, biliyor musunuz? Bu içeriğimizde oyunun başlangıç karakterlerini ve onları seslendiren isimleri derledik.

Brawl Stars Karakterleri Kimler Tarafından Seslendirildi?

Bildiğiniz gibi oyunda 6 farklı karakter sınıfı mevcut. Bu sınıflar enderliklerine göre sıralanmakta. Sıralama ise şu şekildedir:

  1. Başlangıç sınıfı
  2. Rare (Nadir) sınıfı
  3. Süper Nadir sınıfı
  4. Epic (Destansı) sınıfı
  5. Mythic sınıfı
  6. Legendary (Efsanevi) sınıfı

Bu yazımızda başlangıç sınıfı karakterlerinin ses sanatçılarından bahsedeceğiz. 8 farklı Brawl Stars karakterini 7 farklı ses sanatçısı seslendirmektedir. Ses sanatçıları ise alanında uzman kişiler arasından özenle seçilmiştir.

Sandra Espinoza: Shelly EmzBrawl Stars karakterleri

Shelly ve Emz karakterini seslendiren ses sanatçımız Sandra Espinoza’dır. New York’ta doğmuş ve daha birçok oyunun karakterini seslendirmiştir. Seslendirdiği oyunlar arasında Primordia, Apotheon, Marvel’s Avengers Academy ve Team Fortress 2 gibi popüler oyunlarda vardır. Shelly rehberine kesinlikle göz atmalısınız! 🙂

Billy Kametz: Colt Brawl Stars karakterleri

Colt karakterini seslendiren ses sanatçımız Billy Kametz’dir. Billy Kametz 22 Mart 1987 yılında Kaliforniya’da doğmuştur. Amerikalı ses sanatçımız daha önce bir çok anime seslendirmiştir.

Brawl Stars 8-BIT Brawl Stars karakterleri

8-BIT karakteri birisi tarafından seslendirilmemektedir. Bunun sebebi karakterin bir robot olmasıdır. Sesleri mekaniktir ve bilgisayar ortamında hazırlanmıştır.

Marissa LentiBrawl Stars karakterleri

Nita karakterini seslendiren ses sanatçımız Marissa Lenti’dir. Marissa Lenti 18 Eylül 1992 yılında New York’ta dünyaya geldi. Aktif olarak  çalışmaktadır. İnce ve tiz sesli karakterleri seslendirmektedir.

Maya TuttleBrawl Stars karakterleri

Jessie karakterini seslendiren ünlü ses sanatçımız Maya Tuttle’dır. Maya Tuttle, The Colourist adlı rock grubunun bateristidir. 2016 yılında gruptan ayrılmıştır. Kaliforniya’da yaşamaktadır. Buradan Jessie karakterimizin ayrıntılı rehberine ulaşabilirsiniz.

Brian Stivale

Brawl Stars karakterleri

Brian Stivale, Bo karakterini seslendiren ünlü ses sanatçımızdır. 17 Mayıs 1974 yılında ’de doğmuştur. Genellikle sert karakterlerin vazgeçilmez ses sanatçısıdır.

Jas PatrickBrawl Stars karakterleri

Jas Patrick, Dynamike karakterini seslendiren ünlü ses sanatçımızdır. 17 Haziran 1966 yılında New York’ta doğmuştur. Genellikle çılgın karakterleri seslendirmektedir. 2018 yılında Voice Arts Awards ödülüne layık görülmüştür. Brawl Stars haricinde Pagan Online adlı oyunda da seslendirmeleri mevcuttur.

İleriki yıllarda Supercell‘in Brawl Stars karakterlerini Türkçe seslendirmesi oyuna ayrı bir hava katacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler