Brawl Stars Kupa Yolu Rehberi: Günde 1000 Kupa!

Brawl Stars Kupa Yolu Rehberi
Brawl Stars Kupa Yolu Rehberi

Brawl Stars kupa yolu rehberi ile günde 1000 kupa kazanabilirsiniz! Brawl Stars en güçlü taktikleri sizin için derledik.

Brawl Stars Nasıl Hızlı Kupa Kazanılır?

Brawl Stars kupa yolu üzerinde 0’dan itibaren alınmayı bekleyen toplam 10 savaşçı, 23 savaş kutusu, 6 mega kutu, 800 jeton katlayıcı, 725 güç puanı, 3225 altın var! Fakat kupa yolunda ilerlemek özellikle yüksek kupa sayılarında çok zor olabiliyor. Kemerlerinizi bağlayın! Mobidictum Brawl Stars kupa yolu rehberi ile günde 1000 kupa kazanmanın püf noktalarını anlatacağız.

Her harita için farklı savaşçı

Her harita için en iyi savaşçılarınızı belirleyin. Sıkışık duvarlarla kaplı bir haritada Piper ile kazanma şansınız çok zayıftır.  Fakat Bull ile dar alanlarda düşmanlarınızı süpürebilirsiniz! Maça girmeden önce haritaya bakın ve hangi savaşçının daha uygun olacağına karar verin.

Brawl Stars Kupa Yolu Rehberi

En istikrarlı harita – Hesaplaşma!

Eğer iyi takım arkadaşlarıyla maçlara girmiyorsanız 3v3 maçların tümü kupa yolu ilerlemesinde sizi yavaşlatacaktır. Çünkü nasıl bir takımla eşleşip nasıl bir takıma karşı oynayacağınız tamamen şansa bağlıdır. Elmas kapmacada tam 10 elması toplamışken elmasların çoğuna sahip takım arkadaşınızın geri çekilmesini beklersiniz. Oysaki o çıldırmış gibi 3 kişinin arasına girmekten çekinmez. Böylece oyunu kazanacakken kaybedersiniz. 3v3 maçlarda kazanmanın garantisi hiçbir zaman yoktur. Oysaki hesaplaşma haritalarında iyi bir oyuncu kolay kolay kupa kaybetmez!

Her savaşçı için 550 kupa

Her savaşçı 15. rütbeye yani 300 kupaya kolaylıkla ulaşabilir. 300 kupaya kadar yenildiğiniz maçlar için çok az kupa kaybedersiniz. Dolayısıyla çok daha hızlı bir kupa ilerlemesi sağlar. 300 kupadan 500 kupaya ise karşınıza daha yüksek seviyede savaşçıya sahip daha yetenekli oyuncularla eşleşirsiniz. Yenilgilerde daha fazla kupa kaybedersiniz. Ancak haritaya uygun seçilmiş 3. Seviye bir savaşçı ile 500 kupaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 500 kupadan sonra ise işler gerçekten zorlaşıyor. Size tavsiyemiz her savaşçı için 550 kupa kasın. Ayrıca 550 kupada olan her savaşçınız için sezon bitiminde 75 yıldız puanı kazanırsınız. Karşılığında sadece 25 kupa kaybedersiniz ki 25 kupa sadece 4 maçta geri alınabilir. Yıldız puanları her sezon başında mega kutu almak için çok önemli bir kaynaktır.

Farklı savaşçılarla yeni taktikler deneyin

Pek çok oyuncu sevdiği karakterler dışındaki savaşçılarla oynamak istemiyor. Ancak her savaşçının farklı haritalarda sağladığı üstünlük var. Örneğin Carl yeni cadılar bayramı hesaplaşma haritasında süper gücü ile birçok savaşçıya karşı ölümsüz olabiliyor. Dönerken yüksek hasar verirken aynı zamanda canı dolarak karşıdaki oyuncuyu kolaylıkla etkisiz hale getiriyor.

Brawl Stars Kupa Yolu Rehberi

3v3 maçlar

Eğer 3v3 maçlarda kupa kasmak istiyorsanız mutlaka iyi bir takım toplayın. Arkadaşlarınızla birlikte uyumlu savaşçılar seçerek kombolar oluşturun. Brock, Spike, Tara gibi savaşçıların süper güçleri eş zamanlı kullanılırsa çok büyük hasar verebilirler!

Birlikte oynamak çok daha keyifli!

3 arkadaş yan yana Brawl Stars oynamanın keyfi çok daha fazla. Ayrıca rakip takıma karşı size büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer bir araya gelemiyorsanız Discord App gibi team speak uygulamaları ile konuşarak oynayın. Hem keyif alın hem de kupalarınız katlansın!

Emülatör veya tablet kullanın!

Çoğumuz Brawl Stars oynamak için telefonlarımızı kullanıyoruz. Brawl Stars mobil için tasarlanmış bir oyun olsa da küçük ekranlarda nişan almak tablet ve bilgisayarlara göre daha zor. Özellikle Piper, Penny, Colt gibi nişancı savaşçılarla oynarken tabletten veya emülatörden oynayanlar daha avantajlı. Supercell Brawl Stars için emülatör kullanımını kısıtlamıyor ve diğer oyuncular için haksız rekabet oluşturacak bir durum yaratacağını düşünmüyor. Brawl Stars’ı pc’den oynamak için en iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks’ı kullanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=KfleAhMZ9pc

Mermiler altın değerinde

Kazanmak için ihtiyacın olan en önemli şey isabetli mermiler. Mermilerinizi çekirdek gibi saçarsanız her isabetsiz atış karşınızdaki oyuncuya daha fazla cesaret verecektir. Kendinizi isabetli atışlar yapmak için alıştırın. Rakibinizin yapacağı sonraki hamleyi tahmin etmeye çalışın ve atışlarınızı koşu yoluna doğru yapın. Her isabetli atış rakibinizin geri kaçmasına ve özellikle elmas kapmaca gibi alan hakimiyeti maçlarında üstünlük kurmanızı sağlar.

Brawl Stars kupa yolu rehberi taktiklerini uygularsanız kazandığınız maç sayısını katlayabilirsiniz. Yukarıda yazan tüm bu taktikler önemli ama bir günde 1000 kupa kasmak imkansız derseniz aşağıdaki 2 videodan Ark’ın nasıl 8-Bit’i 10 saate 0’dan 1000 kupaya ulaştırdığını izleyebilirsiniz. Zor olanı yapıyor ve tek bir savaşçıyı 1000 kupaya ulaştırıyor. Siz de savaşçılarınız kaç seviye olursa olsun farklı savaşçılar kullanarak 1 günde 1000 kupa kazanabilirsiniz. Brawl Stars’ta kazanmak için pek çok strateji uygulamak mümkün. Sizde buraya eklemek istediğiniz başlıkları yorumlara yazabilir yeni taktiklerinizi burada paylaşabilirsiniz. Ayrıca buradan Brawl Stars ile ilgili tüm yazılara ulaşabilirsiniz. Brawl Stars ile ilgili yeni haberler ve rehberler için Mobidictum’u takip etmeye devam edin!

https://www.youtube.com/watch?v=v5iSJ41i7Tk

Total
0
Shares
1 comment
  1. Bu bilginiz için teşekkürler ama kardeşim oyuna sıfırdan başladı sadece nitası shellysi ve poco su var önerilerinizi yazarsan sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts