Brawl Stars mayıs güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Brawl Stars mayıs güncellemesi Brawl Stars oyuncuları tarafından fazlasıyla merak edilmeye başlandı. Peki güncelleme ardında neler getirecek?
Brawl Stars yeni Brawler
Brawl Stars mayıs güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Brawl Stars mayıs güncellemesi Brawl Stars oyuncuları tarafından fazlasıyla merak konusu oldu. Ardı ardına yeni Brawler ve kostümlerin duyurulmasının ardından birçok oyuncu tarafından güncellemenin ne zaman yayınlanacağı sorulmaya başlandı. Ayrıca güncelleme yeni Brawl Pass’ı da oyuna getirecek.

Güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair tahminler bulunuyor

Brawl Stars’ın mayıs güncellemesi, oyuna yeni bir Brawler, Brawl Pass, kostümler ve çok daha fazlasını getirecek. Güncellemenin resmi çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair birtakım tahminler bulunuyor.

Brawl Stars
Brawl Stars

Mayıs güncellemesini açıklayan Brawl Talk’ın son bölümünde dört yeni kostüm de tanıtılmıştı. Bunlardan biri de Barbar Kral Bull kostümü oldu. Barbar Kral Bull kostümü Supercell’in 10. yıl dönümü kutlaması için herkese ücretsiz olarak verilecek. Supercell’in yıl dönümü 16 Mayıs’ta, bu nedenle güncellemenin de o zaman yayınlanması bekleniyor.

Brawl Stars mayıs güncellemesi oyuna yepyeni bir Brawl Pass ekleyecek. Geçişin ilk sezonuna “Tara’nın Pazarı” denecek. Ayrıca hem ücretli hem de ücretsiz bir versiyona sahip olacak. Ücretli sürüm 9,99$ veya 170 taş maliyetinde olacak ve garantili bir Brawler dahil olmak üzere önemli ölçüde daha yüksek ödüller sunacak. Garantili Brawler ise nadir olacak. Mayıs güncellemesinde çıkan yeni Brawler Gale oldu. Gale, kartopu vuruyor ve önemli ölçüde kitle kontrole sahip. Bu şekilde düşmanları havaya uçuruyor ve hasar veriyor.

Ayrıca tüm bunların yanında Mobidictum ekibi olarak izleyiciler ile birlikte hafta içi her gün canlı yayında Brawl Stars, PUBG Mobile gibi oynuyoruz. Mobidictum YouTube kanalını takip ederek yayınlara siz de katılabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts