Brawl Stars Nadir Karakterler Hangileri?

Brawl Stars Nadir karakterler

Brawl Stars nadir karakterler nelerdir? Brawl Stars rüzgarı Türkiye’de esmeye devam ediyor. 12 Aralık 2018’de Türkiye’ye sunulan oyun gün geçtikçe oyuncu sayısını artıyor. Bu yazımızda Brawl Stars Nadir Karakterler hakkında bilgi verdik.

Brawl Stars Nadir Karakterler

Bildiğiniz gibi karakterler nadirliklerine göre sıralanmaktadır. Tam 6 farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Bunlar Brawl Stars Nadir Karakterler, başlangıç sınıfı karakterleri, Süper Rare sınıfı karakterleri, Epic(Destansı) sınıfı karakterleri, Mythic sınıfı karakterleri, Legendary(efsanevi) sınıfı karakterleri.

  1.  Başlangıç sınıfı
  2.  Rare(Nadir) sınıfı
  3. Süper Nadir sınıfı
  4. Epic(Destansı) sınıfı
  5. Mythic sınıfı
  6.  Legendary (Efsanevi) sınıfı

Bu yazımızda Nadir(Rare) sınıfı karakterlerinden bahsedeceğiz. Rare sınıfında toplam 4 karakter bulunmakta. Bunlar El Primo, Poco, Rosa ve son olarakta Barley’dir.

1) El Primo

Brawl Stars El Primo
Brawl Stars nadir karakterler arasında bulunan El Primo.

Brawl Stars El Primo karakteri Rare sınıfı karakterlerinden biridir. El Primo rakiplerine yumruklarıyla saldırır. Ana saldırısında karakterimiz 4 yumruk saldırısı yapar. Yakın menzilde daha etkilidir. Özel gücünde güçlü bir dirsek darbesi kullanmaktadır. 10. Seviye bir El Primo’da 8120 can vardır. Ana saldırı gücü 504, özel gücü ise 1120’dir.

2) PocoNadir Karakter Poco

Brawl Stars Poco karakteri Rare sınıfı karakterlerinden biridir. Poco’nun silahı elindeki gitarıdır. Gitarından çıkan ses dalgaları kemik sarsıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede çok geniş menzilli Nadir bir karakterdir. Poco’nun diğer bir özelliği ise özel gücü sayesinde takım arkadaşlarını iyileştirmesidir. Takım arkadaşlarına 800 can takviyesi  yapmaktadır. Diğer bir özel gücü ise rakiplerinin 800 hasar almasını sağlar. 10. Seviye bir Poco’da 5320 can bulunur. Ana saldırısı rakiplerine 924 hasar vermektedir.

3) RosaNadir Karakter Rosa

Brawl Stars Rosa karakteri Rare sınıfı karakterlerinden biridir. Rosa’nın silahı yumruklarıdır. Karakterimiz bir boksördür ve ana saldırısında rakibine 3 kez saldırır. Yüksek bir sağlığa sahip olduğundan dolayı çok fazla hasara dayanabilir. Özel gücünü kullandığın da Rosa bir kalkana sahip olur ve alınan tüm hasarları %70 oranında azaltır. 10. Seviye bir Rosa  7560 sağlığa sahiptir ve ana saldırısı 644 hasar verir.

4) BarleyNadir Karakter Barley

Brawl Stars Barley karakteri Rare sınıfı karakterlerinden biridir. Barley elindeki zehirli şişeleri kullanarak rakiplerine hasar verir. Bu saldırıları onu benzersiz yapar. Şişelerden çıkan sıvılar zemine yayılır ve üstünde duran rakiplerini zehirler. Barley’in özel gücü ise ana saldırısı ile aynıdır sadece sıvılar daha fazla alana yayılır.10 seviye bir Barley 3360 sağlığa sahiptir ve ana saldırısı 952 hasar verir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts