Brawl Stars nisan elemeleri için haritalar belli oldu

Brawl Stars nisan ayında oynanacak elemelerin haritalarını açıkladı.
brawl stars

Brawl Stars nisan elemeleri için sosyal medya hesaplarından hangi haritalara hazırlanmanız gerektiği konusunda bir bilgi paylaşıldı. Yapılan paylaşımda oyun modlarıyla beraber, oynanacak haritalar da yer alıyor. Çevrim içi yapılacak elemelerde 5 farklı oyun modu oynanacak. Bu oyunları ise GEM GRAB, Brawl Ball, Bounty, Heist ve Siege olarak açıklandı. Her oyun modu için farklı haritalar seçildi. Bu haritalarda oynanacak mücadeleler sonucunda galip gelen takımlar elemelerde yükselmeye hak kazanacak. Aşağıdaki görselde oyun modlarını ve oynanacak haritaları rahatlıkla görebilirsiniz.

Takım arayan oyuncular ne yapmalı?

Haritaların da belli olmasıyla beraber şu sıralar hem sosyal medyada hem de Brawl Stars forumlarında takım arayan oyuncular ön plana çıkmaya başladı. Rekabet faktörünün içerisinde yer almak isteyen ve ödüllerin de peşini kovalayan oyuncular kendilerine takım arıyorlar. Siz de bu oyunculardan biriyseniz aslında izleyebileceğiniz üç farklı yol var. İlk olarak Brawl Stars’ın sosyal medya hesaplarındaki gönderilerin altında kendinize bir takım arayabilirsiniz. Özellikle İngilizce seviyeniz de yeterli ise buradan kendinize bir takım bulmama şansınız yok.

brawl stars haritalar
Brawl Stars çevrim içi elemelerde oynanacak haritalar.

İkinci yol ise Brawl Stars’ın resmi web sitesi üzerinden takım arama bölümünü kullanabilirsiniz. 1 milyon dolar ödül havuzlu turnuvanın dışında diğer turnuvalarda da takımlarla mücadele etmek istiyorsanız buradaki sistem ile kendinize bir takım bulabilirsiniz. Son olarak da Discord sunucuları üzerinden bir takım arayabilirsiniz. İngilizce seviyeniz yeterli değilse ve Türk oyunculardan oluşan bir takım arıyorsanız tavsiyemiz Discord üzerinden Türk oyuncuların yoğunlukta olduğu kanalları bulup oradan bir takım bulmanız. Takıma girdikten sonra takım arkadaşlarınızla beraber Brawl Stars turnuvaları içerisinde yer alabilir ve her zaman büyük ödülün bir adım gerisin de bile olabilirsiniz. Bu nedenle çok geç olmadan bir takım bulmanızda fayda var.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler