Brawl Stars Ocak Güncellemesi: Yeni Brawler Mr. P ve dahası

ocak brawl talk
Brawl Stars’a yeni bir Brawler geldi.

Brawl Stars ocak güncellemesi ile yeni bir Brawler oyuna ekleniyor. 18 Ocak 2020 itibarıyla paylaşılan Brawl Talk ile Ocak 2020’ye yönelik detaylar oyunculara anlatıldı. Mr. P adında yeni Brawler, Hot Zone adında yeni bir oyun modu bizlerle olacak. Hazır mıyız? Brawl Stars karakterleri üzerine yazdığımız içeriklere çok yakında Mr. P de eklenecek. Biz de bunun müjdesini verelim. 🙂

Brawl Talk

Brawl Stars ocak güncellemesi ile yeni Brawler Mr. P.

Bu yeni güncelleme ile yepyeni bir Brawler’a kavuştuk. Yeni kahramanımızın ismi Mr. P. Yeni karakterimiz rakiplerine saldırdıktan sonra vuruş alanında yeni bir hasar kaynağı daha çıkıyor. Mr. Peter olan ama daha çok Mr. P ismiyle anılacak olan bu yeni karakter çok ciddi bir kostüme kavuşacak. Şimdilerde geliştirme aşamasında olan Agent kostümü çok yakında Mr. P için açılacak.

Yeni kostümler de geliyor

Verilen bilgilere göre Bibi, Tara ve 8-bit için de yepyeni kostümler geliyor. Bibi için Heroine kostümü üzerine çalışan Supercell, Tara için Street Ninja’yı uygun görmüş. Ayrıca 8-bit içinse Virus kostümü geliyor! O kostümleri hemen aşağıdan görebilirsiniz. Dilerseniz Bibi Rehberi ve Tara Rehberi yazılarımızdan bu karakterler hakkındaki detayları görebilir ve önerdiğimiz taktiklerden faydalanabilirsiniz.

Brawl Stars Ocak Güncellemesi
Virus 8-bit
Brawl Stars Ocak Güncellemesi
Heroine Bibi ve Street Ninja Tara.

Yeni mod gelecek

Brawl Stars yeni mod ile de oyuncuları sevindirecek. Hot Zone adı verilen yeni mod hakkında henüz net bir açıklama gelmedi. Ocak bitmeden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan bu oyun modunun yanı sıra detayları henüz netleşmeyen bir harita da gündemde. Arcade adındaki yeni harita da oyuncularla buluşmayı bekliyor.

Brawl Stars üzerine birçok gelişme ve özel içerik Mobidictum ile sizlerle birlikte. Bizi takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts