Brawl Stars Ocak Güncellemesi Notları: Mr. P ve daha fazlası

Brawl Stars Ocak Güncellemesi

Brawl Stars Ocak Güncellemesi geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Yeni karakter Mr. P, yeni oyun modu Hot Zone, yeni skinler ve daha fazlası Ocak Güncellemesi ile oyuna eklendi. Geçtiğimiz günlerde bu güncellemenin bilgileri bir video ile yayınlanmıştı. Videoyu izleyen kullanıcıların kafasında oluşan soru işaretleri bu güncelleme ile son bulacak. Ocak Güncellemesi Avrupa başta olmak üzere yayınlanmaya başladı. Güncellemenin cihazınıza gelmesi 3-4 saati bulabilir.

Brawl Stars Ocak Güncellemesi: Mr. P Hakkında Detaylar

Brawl Stars, Mr. P hakkında bazı bilgileri geçtiğimiz günlerde bizimle paylaşmıştı. Gelen güncelleme ile birlikte yeni karakterimiz hakkında detaylı bilgilere de sahip olduk. Mr. P’nin ana saldırısı Suitcase olarak açıklandı. Suitcase, duvarların üzerinden dahi geçebilen mermiler ateşleyerek rakiplerine alan hasarı verebiliyor. Mr. P özel güç olarak ise P-Porters‘ı kullanacak. P-Porters aktif olduğunda mini bir penguen üretmek için penguen istastonları yaratır. Bu istasyonlar tek seferde sadece tek bir mini penguen üretebilir. Yeni karakterimizin daha detaylı rehberi ise çok kısa sürede Mobidictum.com’da olacak. 🙂

Brawl Stars Ocak Ayı Güncellemesi ile Mr. P oyuna eklendi.
Brawl Stars Ocak Güncellemesi ile Mr. P oyuna eklendi.

Yeni Oyun Modu Hot Zone

Ocak Güncellemesi ile yeni bir oyun modu daha Brawl Stars’a ekleniyor. Hot Zone adındaki bu oyun modu, 2 dakika boyunca süren bir bayrak kapmaca oyunu. Haritada bayrak yerine birkaç tane bölge bulunuyor. Bölge üzerinde 3 saniye boyunca sabit kalan oyuncu takımına puan kazandırıyor. 2 dakikanın sonunda en fazla puana sahip olan takım maçı kazanıyor. Geçtiğimiz güncellemelerde de Hot Zone’a benzer oyun modları Brawl Stars‘a eklenmişti.

Yeni Eklenen Skinler

Her güncellemede olduğu gibi Ocak Ayı Güncellemesinde de oyuna birkaç yeni skin eklendi. Ortalama fiyatlar ile satışa çıkarılan bu skinler oldukça göz alıcı.

  • Virus 8-Bit – 300 Taş

  • Heroine Bibi – 150 Taş

  • Street Ninja Tara – 80 Taş

  • Cupid Piper – 150 Taş (Şubat ayında oyuna eklenecek)

  • Koala Nita – 80 Taş (Bu skinden elde edilen gelir Avustralya’ya bağışlanacak)

  • Agent P – 30 Taş

Bunların yanında güncelleme ile birlikte oyunda espor hakkında birkaç değişiklik, denge düzenlemeleri (Bea, Darryl ve Max karakterlerine) ve bazı haritalarda küçük değişiklikler yapıldı. Daha fazla güncelleme haberleri ve Brawl Stars içerikleri için Mobidictum’u takipte kalmayı ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
4 Yorum
  1. İĞRENÇ OLMUŞ. VE HATALAR VAR DÜZGÜN YAZIN. BECERİKSİZLER BEN BİR SÜRÜ KİTAP SATTIM HERKESDE ÇOK BEĞENDİ ÇÜNKÜ DÜZGÜN VE DOĞRU YA DA OLABİLECEK VEYA AKLIMDAN GEÇENLERİ YAZIYORUM SİZ BRAWL STARS HAKKINDA YAZMAYI DAHA BİLMİYORSUNUZ.

    1. Merhaba, öncelikle yorumunu tam olarak anlayamadığımızı belirtmek isterim. Kitabın için tebrik ederiz. Hatalı gördüğün yerleri yazabilir misin tekrar göz atalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler