Brawl Stars orman yangınlarından yara alan Avustralya’ya bağış yapacak

brawl-stars-avustralya-bağış-koala-nita

Brawl Stars bir özel kostümden elde edeceği gelirden hareketle Avustralya’da yaşanan orman yangınlarına büyük bir bağış yapacak. Avustralya’da eylül ayında başlayan orman yangınları hala ciddiyetini korumakta. Bu yangınlar yüzünden milyonlarca canlı yok oldu. Özellikle Koala ve Kanguru’ların da nesli tehlike altına girdi. Avustralya’ya Dünya genelinde hala bağış kampanyaları devam etmekte. Yangınları detaylı olarak takip etmek için Google’ın Avustralya Yangın Haritası’nı ziyaret edebilirsiniz.

Finlandiyalı oyun yapımcısı Supercell de bu faciaya bir Brawl Stars skini ile destek çıktı. Brawl Stars Nita karakterine gelen Koala skinin tüm gelirleri doğrudan Avustralya’daki yardım kuruluşlarına bağışlanacak. Ocak Güncellemesi ile oyuna eklenen Koala Nita, marketten 80 taş karşılığında satın alınabiliyor. 80 taşın değeri ise sadece 34.99 Lira. Eğer siz de Avustralya’ya destek olmak isterseniz 55 günlük bu özel skini mağazadan satın alabilirsiniz.:)

Brawl Stars, Koala Nita skini ile Avustralya'ya bağışta bulunacak.
Brawl Stars, Koala Nita skini ile Avustralya’ya bağışta bulunacak.

Nita oyuna 2017’nin Haziran ayında yani Brawl Stars’ın piyasaya sürüldüğü ilk zamanlar eklendi. Sıradan karakter sınıfında bulunan Nita, oyuna eklendiği günden beri 15 farklı değişikliğe uğradı.1. Seviyede bile oldukça yüksek sağlığa sahip olan karakterimiz özel gücü Overbearing sayesinde de çoğu oyuncu tarafından sıkça tercih edilmekte. Nita rehberi ve daha fazla Brawl Stars içeriği için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts