Brawl Stars Oyun Modları

Brawl Stars Oyun Modları

Brawl Stars Oyun Modları ile tanışmaya ne dersiniz? Oyunda toplam da 8 farklı oyun modu bulunmakta. Bu oyun modlarının hepsi birbirinden farklı olmakla beraber toplam da 70 haritadan oluşmakta. Oyuncuların en yüksek oyun zevkini yaşaması için çalışan Supercell Brawl Stars‘ın oyun modlarını her geçen gün arttırmakta ve geliştirmekte.

Brawl Stars Oyun Modları: Elmas Kapmaca

Şüphesiz oyunun en popüler oyun modları arasında bulunan Elmas Kapmaca 3e3 oynanan bir oyun modu. 6 Oyuncunun bir haritada kıyasıya mücadele ettiği bu oyun modunda, 10 elmasa ulaşıp geri sayım süresine kadar elmasları koruyan takım zafere ulaşmakta. Ayrıca Elmas Kapmaca’da takım oyunu bir hayli önemli

Hesaplaşma

Brawl Stars‘ın ilk oyun modlarından olan Hesaplaşma, oyuncular arasında oldukça popüler. Tek ve çift olarak ikiye ayrılan battle royale modu Hesaplaşma, 10 oyuncunun daralan bir bölgede kıyasıya mücadele etmesine olanak sağlıyor. Hesaplaşma hakkında yazdığımız detaylı rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Soygun

Soygun, Brawl Stars’ın nadir olarak oynanan ama gayet eğlenceli bulduğumuz bir oyun modu. Elmas Kapmaca gibi 3e3 oynanan bu oyun modunda her takımın 50000 canı bulunan bir kasası bulunmakta. Rakibinizin kasasını patlatırken kendi kasanızı da korumanız gereken bu oyun modunda toplamda 5 harita bulunuyor.

Brawl Stars Oyun Modları
Brawl Stars oyun modları arasında bulunan Soygun modu.

Ödül Avı

Diğer oyun modlarından farklı olan Ödül Avı’nda 2 takımdan oluşan 6 oyuncu birbirleri ile mücadele ediyor. Her oyuncunun 2 yıldıza sahip olduğu oyun modunda rakiplerinizi öldürerek yıldızlarını elinize geçiriyorsunuz. Her ölen oyuncu yeniden 2 yıldız ile doğuyor. Sürenin sonunda en fazla yıldıza sahip olan takım oyunu kazanıyor.

Savaş Topu

Klasik futbol maçı mantığında ilerleyen Savaş Topu, 3 oyuncudan oluşan iki takımın karşılaşmasını konu alıyor. 3 gole ulaşan takım maçın galibi oluyor.

B
Savaş Topu modu ile arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Kuşatma

Kuşatma oyun modu rakiplerinizin üslerini robotlar ile yok etmeye çalıştığınız harika bir oyun modu. Her rakip üssünde bulunan yüksek canlı makinaları yok etmeye çalışacağınız oyun modu oyunun en kapsamlı oyun modları arasında bulunmakta.

Alaşağı

Haritanın ortasında bulunan boss sizin en büyük düşmanınız olacak. Ayrıca 19 farklı rakip oyuncunun da harita içinde olacağı Alaşağı ile güzel vakitler geçirebileceksiniz.

Brawl Stars Oyun Modları

Yalnız Yıldız

Son oyun modumuz ise Yalnız Yıldız. Ödül Avı ve Hesaplaşma modlarının karışımı olan bu oyun modunda her oyuncu tek olarak mücadele etmekte. Tüm rakiplerini devirip haritada kalan son oyuncu oyunun galibi oluyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts