Brawl Stars Pam Rehberi

Brawl Stars Pam

Brawl Stars Pam karakteri orta menzilde oynamayı seven oyuncuların ilgi odağıdır. Pam karakteri ayrıca takım arkadaşlarına karşı da bonkördür. Özel gücünü kullandığınız taktirde takım arkadaşlarını iyileştirecek bir cihaz yerleştirecektir. Ayrıca karakterimiz Destansı karakterler sınıfına üyedir. Peki bu karakterin özellikleri neler ve bu karakter ile oynarken nelere dikkat etmelisiniz? Bu sorulara yönelik bir içerik hazırladık! 🙂

Brawl Stars Pam Karakteri Genel Özellikleri

Karakterimiz diğer karakterlere göre oldukça hızlıdır. Hareket hızı 720‘dir. Pam’in silahı elindeki makinesidir. Pam silahını sırtında taşısa da onun hareket hızını engellememektedir. Karakterimizin ana saldırısını kullandığımızda silahından büyük mermiler fırlatır. Her atışınızda rakibinizi 9 mermi ile delik deşik etmiş olursunuz. Mermi başına rakibinize 10. seviye bir Pam ile 364 hasar verirsiniz. Karakterimiz şarjörünü 1,3 saniyede doldurabilmektedir. Ayrıca 10. seviye bir Pam’in 6300 sağlığı bulunur. Bu diğer karakterlerin sağlık ortalamasının bayağı üstündedir.

Brawl Stars Pam

Özel Güç

Özel gücünü kullandığınızda  Pam olduğu yere bir cihaz kurar. Cihazın menziline giren takım arkadaşlarınızın canı dolmaya başlar. Ancak takım arkadaşlarınızın Taretini veya Evcil Hayvanlarını iyileştiremez. 10. seviye bir Pam’in kurduğu sağlık cihazı ile takım arkadaşlarınızın sağlığı saniyede 448 artış gösterir. Ayrıca özel gücünüzü kullanırken dikkat edin. Hala kırılmamış bir cihazınız varsa yeniden cihaz kurduğunuzda eski cihazınız kaybolur. Cihazınız 10. seviyede 3920 sağlığa sahiptir.

Yıldız Güçleri

Anne Kucağı

Bu Yıldız gücünü seçtiğiniz taktirde rakiplerinizi her vurduğunuzda size ve yakınınızdaki takım arkadaşlarına 40 sağlık eklenir. Toplamda 360 sağlık ekleme hakkınız bulunmaktadır.

Anne Sevgisi

Bu Yıldız gücü genellikle oyuncuların favorisi olmaktadır. Çünkü kurduğunuzun cihazın tam tersine dönmesini sağlar. Düşmanlarınız cihazın menziline girdiği taktirde saniyede 400 hasar alırlar. Bu cihaz ile bir rakibi köşede sıkıştırdığınızda avantaj büyük ölçüde sizde olacaktır.

Brawl Stars Pam Karakteri Oynayış Taktikleri

  1. Ana saldırınızı kullanırken rakiplerinizden çok uzaklaşmayın  ayrıca çokta yakınında olmayın.
  2. Ana saldırınızı tek bir rakip üzerinde kullanmaya özen gösterin. Karakterimizin ana saldırısını tek bir rakip üzerinde kullandığımız taktirde rakiplere çok büyük hasarlar vermektedir.
  3. Sahada her daim bir sağlık cihazı bulundurmaya özen gösterin. Ayrıca sahada bir cihaz olduğu taktirde özel gücünüzü yeniden kullanıp boşa harcamayın. Aksi taktirde ilk istasyon yok olacaktır diyebiliriz.
Total
0
Shares
3 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts