Brawl Stars Penny Rehberi

Brawl Stars Penny

Brawl Stars Penny karakteri uzun menzilde oynamayı seven oyuncuların favorisidir. Karakterimiz bir korsandır. Ana saldırısını kullandığınızda elindeki silahı ile bir kez ateş eder ve rakibe büyük bir mermi gönderir. Penny karakterinin uzun bir menzili vardır o yüzden rakipleriniz ile sıcak çatışmalara girmek tam bir saçmalık olur. Karakterimiz Brawl Stars oyununa 21 Mayıs 2018 yılında eklenmiştir. Penny 720 hareket hızına sahiptir. 10.seviye bir Penny karakteri 4480 sağlığa sahiptir. Ayrıca Brawl Stars Süper Nadir karakterler sınıfına üyedir.

Brawl Stars Penny Karakteri Genel Özellikleri

Karakterimizin ana saldırısı hem bireysel hem de alansal hasar verebilmektedir. Ana saldırısını kullandığınızda rakibine büyük bir mermi gönderir rakibi vurduğunuz taktirde mermi 3 parçaya ayrılır ve küçük bir mesafe daha ilerler. Bu sayede vurduğunuz rakibin etrafındaki rakiplerinize de hasar verebilirsiniz. Penny’nin ana saldırısı 2 saniye içinde tekrar yüklenmektedir. Ayrıca 10. seviye bir Penny rakiplerine 1260 hasar verebilmektedir.

Brawl Stars Penny
Penny bir harika! 🙂

Özel Güç

Özel gücünü kullandığınızda karakterimiz yere bir Havan Topu kurar. Bu sayede rakiplerine alan hasarı verir. Taretimizin kötü bir özelliği ise mermilerin çok yavaş ilerlemesidir bu yüzden mermilerden kaçmak aşırı derecede kolaydır. Penny’nin tareti duvarın ardındaki rakipleri de kolayca vurabilir. 10. seviye bir Penny’nin tareti 3920 sağlığa sahiptir. Ayrıca vurduğu rakiplere 1680 hasar verebilmektedir. Yeniden mermi doldurması ise 2,5 saniye sürmektedir.

Yıldız Güçleri

Son Patlatan

Bu yıldız gücü size büyük bir avantaj sağlamaktadır. Eğer rakipleriniz taretinize saldırır ve kırarsa taretinizin olduğu yere 4 adet bomba düşer. Bombalar patladığında her biri rakiplerinize 1680 hasar vermektedir. Ayrıca taretiniz varken taret kurarsanız ilk taretiniz yok olur ve yinede olduğu yere 4 adet bomba bırakır.

Ateş Topları

Bu yıldız gücünü kullandığınızda rakiplerinize attığınız top mermileri yanar ve rakibinizi yakar. Saniyede 400 hasar verebilmektedir. 1200 hasar verdikten sonra duracaktır.

Brawl Stars Penny Karakteri Oynanış Rehberi

  1. Topunuzu kuracağınız alanı iyi seçmelisiniz. Bu sayede topunuz ile rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz.
  2. Rakiplerinizle yakın mesafede çatışmaktan kaçının. Ayrıca uzun mesafeden rakiplerinize alan hasarı vermeye çalışın.
  3. Eğer karşı tarafta başka bir Penny karakteri varsa top mermileri karşısında olduğunuz yerde durmayın. Hareket ederseniz mermilerden kolaylıkla kaçabilirsiniz.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Brawl Stars Beta versiyon

Brawl Stars Beta versiyon nasıldı?

Brawl Stars Beta versiyon bir çok kullanıcının merak ettiği şeylerden biridir. "Brawl Stars ilk çıktığında nasıldı, hangi karakterler vardı, oyun tarzı ve oynanış şekli nasıldı?" gibi sorulara Mobidictum ekibi olarak cevap verdik.
Devamını oku