Brawl Stars Piper Rehberi

Brawl Stars Piper

Brawl Stars Piper oyunun çokça tercih edilen karakterlerinden biridir. Bu yazımızda Piper karakterinin özelliklerinden ve oynanış taktiklerinden bahsedeceğiz. Diğer karakterlerin oynanış rehberi için sitemize göz atabilirsiniz.

Brawl Stars Piper Karakterinin Özellikleri

Piper, sağlığı düşük bir karakterdir. Fakat bu sizi asla yanıltmasın çünkü Piper rakiplerine çok fazla hasar verme potansiyeline sahiptir. Karakterimiz Destansı karakterler sınıfına üyedir. Ana saldırısında tek bir atış yapar bu atışı ile düşmanlarına yüksek hasarlar verebilir. Uzak menzilde atışları daha etkilidir. Bu sayede daha az hasar alır ve rakiplerinize karşı avantajlı olursunuz. Piper‘e kısaca takımınızın keskin nişancısı diyebiliriz. Karakterimizin silahı şemsiyesidir. Şemsiyesinin ucundaki namludan çıkan mermi ile rakiplerine hasar verir.

Ana Saldırı

Ana saldırısını kullandığınızda Piper şemsiyesinin ucundaki namludan bir mermi ateşler. Mermi havada ne kadar seyahat ederse rakibe o kadar hasar verir. Bu yüzden Piper ile oynarken rakiplerinizden uzak olmak size avantaj sağlayacaktır.

Özel Güç

Özel gücünü kullandığınızda Piper yükseğe sıçrar ve havada iken yere 4 el bombası fırlatır. Havada olduğu saniyelerde rakiplerinden hasar almaz. Özel gücünüzü birden fazla rakip ile karşı karşıya kaldığınızda kullanmanız önerilir.

Brawl Stars Piper oynanış rehberi
Brawl Stars Piper Karakteri

Yıldız Güçleri

Pusu

Brawl Stars Piper pusu yıldız gücünü kullandığında bir çalıya saklanması gerekir. Çalının içinde iken ana saldırısına 800 hasar gücü eklenir. Aynı zamanda şemsiyesinden çıkan mermilerin ardından bir gökkuşağı izi çıkar. Mermi çubuğu da turuncu yerine sarı rengini alır.

Hızlı Nişancı

Karakterimiz bu yıldız gücünü kullandığında ona bir özellik eklenir. Eğer rakibini vurursa mermisini 0.3 saniye daha hızlı değiştirir. Vurması gerekenlere rakipler haricinde evcil hayvanlar ve taretler de dahildir.

Piper ile Nasıl Daha İyi Oynanır?

  1. Piper keskin nişancı bir karakterdir. Bu yüzden rakiplerinizden olabildiğince uzakta durmaya çalışın. Hem karakterimizin mermisi havada ne kadar seyahat ederse rakibe verdiği hasar gücü o kadar artmaktadır. Bu yüzden rakiplerinizden olabildiğince uzak kalmanız sizi avantajlı duruma sokar.
  2. Takım maçında takım arkadaşlarınız sizi korumalı ki siz keskin nişancı görevinizi başarıyla tamamlayabilesiniz.
  3. Ateş ederken rakiplerinizin bir sonraki hareketini tahmin edip ona göre ateş edin.
  4. Karakterimizin ana saldırsını otomatik kullanmayın. Bizzat siz nişan alın ki doğru hedefi vurma şansınız artsın.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler