Brawl Stars Şampiyonası haritaları belli oldu

Brawl Stars Şampiyonası heyecanı devam ediyor.
Brawl Stars şampiyonası

Brawl Stars Şampiyonası Challenge etkinliği üç gün sonra başlıyor. Oyunun resmi hesaplarından ise etkinlikle oynanacak haritalar açıklandı. İsteyen herkesin takımıyla beraber katılabileceği etkinlik üç gün sonra başlayacak.

Brawl Stars Şampiyonası Challenge haritaları neler?

Aylık olarak düzenlenen etkinliklerle büyük finale doğru bir adım daha yaklaşıyoruz. 1 milyon dolar ödül havuzlu turnuvanın finali kasım ayı içerisinde oynanacak. Coronavirüs salgını nedeniyle offline olarak düzenlenecek olan turnuva finalinin tam tarihi henüz paylaşılmadı. Bu nedenle şu an için sadece kasım ayı içerisinde bilgisini aktarabiliyoruz.

Takımınızla beraber katılınılan Brawl Stars Championship Challenge etkinliği, 3 gün sonra oyun içerisinden gerçekleşecek. Etkinlikte oynanacak haritalar Stone Fort, Super Stadium, Deeper Danger, Hot Potato ve Junk Park olarak açıklandı.

brawl stars şampiyonası
Şampiyona Challenge etkinliğinin havuz haritası açıklandı.

Turnuva elemeleri ocak ayında başlamıştı. Şimdi ise elemler hız kesmeden devam ediyor. Challenge etkinliklerinde dileyen herkes takımıyla beraber katılabiliyor. Profesyonel Brawl Stars oyuncularıyla, Brawl Stars Şampiyonası içerisinde karşılaşma heyecanını arenada yaşayabilirsiniz. Aylık elemelerin sonunda tüm takımlar belli olacak ve 1 milyon dolarlık ödül havuzu için turnuva finalini beklemeye başlayacağız.

Profesyonel oyuncularla oynama imkanı var

Takımı olmayan oyuncular Brawl Stars’ın sitesinden kendisine takım bulabiliyorlar. Takım bulamayan oyuncular ise tek başlarına turnuvaya katılabiliyorlar. Turnuvanın bir sonraki yayını 23 gün sonra gerçekleşecek. Bu yayında maçların heyecanına biz de ortak olabileceğiz.

Turnuvada belirtiğimiz gibi profesyonel takımlar da mücadele ediyor. Bu takımlar arasında şu Japon temsilci Jupiter birinci sırada yer alıyor. Onu 2. sırada QLASH ve 3. sırada PSG Esports takip ediyor. Esporun köklü takımlarından SK Gaming de turnuvada var ve 5. sırada yer alıyor. Turnuvanın ödül havuzu her ne kadar 1 milyon dolar olsa da, oyun içerisinde yer alan turnuvaya özel satın alımlarla ödül havuzu 500 bin dolara kadar artabilecek.  Turnuva hakkında gelişmeler oldukça sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=-XxFFU0e1s0

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler