Brawl Stars Sevgililer Günü’ne özel wallpaper’lar paylaştı

Brawl Stars 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel wallpaper’lar paylaştı.
Brawl Stars Wallpaper

Brawl Stars 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel wallpaper’lar paylaştı. Oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan görseller Imgur üzerinden de yüksek kaliteli olarak paylaşıldı. Sevilen karakterleri kalp desenleri ile görüyoruz. Dilerseniz istediğiniz görsele bir kez tıklayarak yüksek çözünürlü halini görebilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.

Brawl Stars Sevgililer Günü Wallpaper

Bunun yanı sıra oyuna özel çizimler, boyamalar görmek istiyorsanız Brawl Stars Boyama içeriğimize gidebilirsiniz. O içeriğimizde görsellerin hem renkli hem de renksiz hallerini paylaştık. Dilerseniz çıktı alıp kendiniz boyayabilirsiniz. Bunun dışında karakter rehberleri için de Brawl Stars Karakterleri sayfamız tam size göre! İyi oyunlar! 🙂

Brawl Stars içerikleri Mobidictum’da

Brawl Stars güncellemeler, son haberler ve daha fazlası… SuperCell’in battle royale modu da olan oyunu hakkındaki son gelişmeler Mobidictum’da. Mobidictum olarak mobil oyunlar üzerine birçok alanda içerikler hazırlıyoruz. Brawl Stars da sitemizin en aktif kategorilerinden biri. Oyundaki karakterlerin rehberlerinden yeni güncellemelerin detaylarına kadar birçok konu bu kategorimizdeki içerikler aracılığıyla sizlerle buluşuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts