Brawl Stars Shelly Oynanış Rehberi

Brawl Stars Shelly

Brawl Stars Shelly oynanış rehberimizle karşınızdayız. Brawl Stars‘ın en popüler kartları arasında bulunan Shelly, oyun tarafından tüm oyunculara ücretsiz bir şekilde veriliyor. Yaygın sınıfında bulunan bu karakterin seslendirmeni ise Sandra Espinoza. 

Brawl Stars Shelly Rehberi

Bu rehberimizde vereceğimiz taktikler ile Shelly’yi daha etkili oynayabileceksiniz. Elindeki av tüfeği ile rakiplerine aman vermeyen mor saçlı karakterimizin Shelly’nin hareket hızı 720 iken mermi kapasitesi 5.

Saldırı: Buckshot

Brawl Stars Shelly saldırı hasar listesi.
Brawl Stars Shelly saldırı hasar listesi.

Shelly’nin kullandığı Buckshot saldırısı orta hasar veren bir mermi patlatır. Saldırı yakın mesafeden daha etkilidir, çünkü mermilerin çoğu rakibi vuracaktır, ancak saldırının maksimum menzili oldukça fazla. Bu özellikler Shelly’yi özellikle düşük sağlık sorunu olan karakterlere karşı üstün kılıyor.

Özel Güç: Super Shell

Shelly’nin özel gücü, sadece engelleri yok etmekle kalmayıp aynı zamanda düşman karakterleri sersemleten ve durdurabilen çok zarar verici bir mermi patlatır. Engeller veya çalılarda saklanan karakterleri yakalamak için de kullanabileceğiniz Super Shell, rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için büyük fırsat.

Super Shelly hasar listesi.
Super Shelly hasar listesi.

Shelly Karakteri Hakkında İpuçları

  • Shelly, birçok çalılık ve duvar içeren haritalarda süper gücü sayesinde oldukça işe yarıyor.
  • Shelly yakın ve orta mesafeden oldukça etkili saldırılar yapabiliyor. Rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi kapatın.
  • Colt veya Rico gibi uzun menzilli düşmanlara yaklaşırken duvarlardan faydalanabilirsiniz..
  • Shelly, El Primo ve Mortis’e karşı harika işler çıkartabiliyor. Özellikle özel gücü bu karakterlerin yeteneklerini sınırlandırmayı kolaylaştırıyor.
  • Super Shell, saldırgan bir hamle olduğu kadar yardımcı bir hamle de olabilir. Engelleri yok etme yeteneği nedeniyle, Shelly herhangi bir düşmanı saklandığı yerden çıkarabilir, böylece takım arkadaşlarına yardımcı olur.
  • Shelly’nin özel gücü diğer karakterlerin özel güçlerini etkisiz hale getirebilir.

Son gelen Cadılar Bayramı güncellemesi ile oyuna yeni eklenen Shelly Cadı kostümü son günlerde oyunda oldukça popüler oldu. Bu kostümü 150 taş ödeyerek satın alabilirsiniz.

Brawl Stars dünyasından son gelişmeler, oyunun güncelleme notları ve özel içerikler Mobidictum ile sizlerle olmaya devam edecek. Bizi takip etmeye devam ederek oyununuzu geliştirebilirsiniz. İyi eğlenceler! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts