Brawl Stars Spike Oynanış Rehberi

brawl stars spike

Brawl Stars Spike rehberi ile karşınızdayız. Oyunun sayılı efsanevi karakterleri arasında bulunan karakterimiz bir kaktüs. Diğer karakterlere nazaran daha az cana sahip olan Spike, aynı anda birden fazla karaktere hasar vermekte uzmanlaşmıştır. Spike’ın oyun içinde herhangi bir ses efekti de bulunmamaktadır.

Saldırı:  İğne Bombası

Spike’ın varsayılan saldırı stile olan İğne Bombası,herhangi bir şeye çarptığında veya menzilinin sınırına geldiğinde patlayan 6 sivri kaktüs fırlatıyor. Tek bir kaktüs kısa bir menzile sahip olabilir, fakat seri atışlar ile saldırının menzili oldukça artmakta. Özellikle ilk fırlatılan kaktüs diğerlerine göre rakiplere yüksek hasar vermekte.

Özel Güç: Stick Around

Spike, Stick Around adlı özel gücü sayesinde hedeflediği bölgeye dairesel bir alan oluşturur. Bu alanda kalan rakip karakterler ve bosslar hasar alır ve hızlarını büyük ölçüde kaybederler. Stick Around toplu saldırılar için oldukça uygun.

brawl stars spike
Brawl Stars Spike, oyunun efsanevi karakterleri arasında bulunmakta.

Brawl Stars Spike Karakteri Hakkında Tüyolar

  • Pusuya düştüğünüzde otomatik saldırı ile cevap vermekten kaçın. Otomatik saldırıyı böyle bir anda yapmanız karakterinizin rakipleriniz yerine çalı veya diğer objeleri hedef almasına olanak sağlayacaktır.
  • Spike’ın diğer karakterlere nazaran sağlık puanı daha düşük. Bunun nedeniyle yakın mesafeli çatışmalardan kaçınmak kritik hasarlara yakalanıp ölmenizi önleyecektir.
  • İğne Bombası her zaman aynı rotaya aynı hızda yayılır. Bu rotayı bilmek daha iyi atışlar yapmanıza olanak sağlayabilir.
  • İğne Bombası ile Stick Around’u birlikte kullanarak rakiplerinize karşı kritik kombolar yaratabilirsiniz. Bu iki saldırının ortaya çıkartacağı güç çoğu karakteri kolayca öldürebilir.
  • Stick Around ekibinizin zor durumlarında onlara yardımcı olabilir. Stick Around’un diğer düşmanların hareket hızını yavaşlatması, takım arkadaşlarınızın ani pusulardan kaçmasına yardımcı olacaktır.
  • Spike’ın saldırısı bazı duvarların arkasından geçme yeteneğine sahiptir. İğne Bombası’nı aranızda engel bulunan karakterlere karşı da kullanabilirsiniz.
  • Spike kullanılması zor bir karakter olmasına nazaran, oynanış ve saldırı bakımından oldukça profesyoneldir. Karaktere botlara karşı oynayarak alışabilirsiniz.

Bu rehberimizde verdiğimiz bilgileri kullanarak siz de Spike ustası olabilirsiniz. Daha fazla Brawl Stars rehberi için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler