Brawl Stars Stu ne zaman gelecek?

Brawl Stars Stu ne zaman gelecek, merakla bekliyoruz!
brawl stu çıkış
Brawl Stars Stu ne zaman çıkacak?

Brawl Stars Stu ne zaman gelecek sorularını bir süredir tekrar tekrar duyuyoruz. Bu konuyla ilgili eldeki tüm bilgileri bir içerikte topladık.

Stu bir süre önce yapılan Brawl Talk’ta tanıtılan yeni bir Brawler. 10 bin kupayı aşan oyuncuların alabileceği Stu, çok yakın bir tarihte Brawl Stars’a eklenecek gibi duruyor.

  • Kısa bilgi: Brawl Talk nedir? Brawl Talk, Supercell’in hazırladığı bir YouTube programıdır. Bu programda oyuna yakın dönemde eklenecek karakterler, kostümler ve rekabetçi değişikliklerden bahsedilir. Brawl Talk’ın yayınlanmasından kısa bir süre sonra da değişiklikler oyuna eklenir.
brawl stars stu çıkış tarihi
Brawl Stars Stu

Stu nasıl bir karakter?

  • Ana saldırı: Parmak uçlarından düz bir çizgi üzerinde ilerleyen piroteknik atışlar yapar. Ana saldırısından tek bir vuruş süperini şarj eder.
  • Ultisi: Stu ultisini kullandığında ultisi onu kısa bir mesafe için ileri atar. Arkasında geri tepme etkisi olan bir ateş izi bırakır.

Brawl Stars Stu ne zaman gelecek?

Supercell oyuna ekleyeceği herhangi bir şeyin ne zaman çıkacağını oyunculara söylemeyip heyecan yaratmayı seviyor. O yüzden bu konuda “resmi” bir açıklama bulunmuyor. Tabii bu konuda birçok görüş var.

Stu’nun 15-21 Mart arasında oyuna ekleneceği düşünülüyor. Supercell, 15-21 Mart arasında Brawl Stars bakım molasını aktif edecek ve Brawl Talk’ta konuşan birçok şey gibi Stu’yu da oyuna dahil edecek.

Stu’nun da oyuna ekleneceği güncellemeyle birlikte ayrıca PSG temalı bir etkinlik de oyuna eklenecek. Bu etkinlik neticesinde belirli sayıda galibiyet alan oyuncular PSG Mike kostümünün sahibi olacaklar.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts