Brawl Stars Tara Oynanış Rehberi

Brawl Stars Tara

Brawl Stars Tara oyuncular tarafından bolca tercih edilen bir karakterdir. Bu yazımızdan sonra artık Tara karakteri ile daha bilinçli bir şekilde oynayacaksınız. Bu sayede rakiplerinize karşı daha avantajlı durumda olacaksınız. Öncelikle karakterimiz Brawl Stars Mistik karakterler grubunun içerisindedir.

Brawl Stars Tara

Orta menzilde daha etkili savaşan karakterimiz 720 hıza sahiptir. Tara’nın silahı elindeki tarot kartlarıdır. Rakiplerine tarot kartları atarak hasar vermektedir.

Ana Saldırısı

Brawl Stars Tara karakterinin ana saldırısını kullandığınızda rakiplerine 3 adet tarot kartı atar. Bu tarot kartları rakibi delip geçerek ardındaki rakibe de hasar verebilir. Bu saldırısı uzun menzillidir. Rakiplerinize fazla yaklaşmanıza gerek yoktur. Bu sayede kısa menzilli karakterlere karşı avantaj sağlarsınız.

Özel Güç

Özel gücünü kullandığında Tara hedefe doğru özel bir kart atar. Attığı kart orada bir kara delik oluşturur ve rakiplerini çeker. En sonunda kara delik patlar ve hasar verir. Ayrıca duvarları da kırar.

Yıldız Güçleri

Kara Portal

Bu yıldız gücü Tara‘nın bir minyonunu çağırır. Bu Nita‘nın ayısına benzer. Daha düşük sağlığı ve daha az hasar gücüne sahiptir. Bu minyon 3000 sağlığa ve 800 hasar gücüne sahiptir. Hareket hızı ise Tara’dan daha fazladır.

İyileştiren Gölge

Bu yıldız gücü ise Tara‘nın yine bir minyon çağırmasını sağlar. Fakat bu minyon diğerinden daha farklıdır. Tara karakterinin bu minyonu 2400 sağlığa sahiptir ve takım arkadaşlarını iyileştirir. Şunu unutmayın ki bu minyon en az sağlığı olan takım arkadaşınıza koşmaz. En yakındaki takım arkadaşınıza koşar sağlığını doldurur ve bir diğerine gider. Bu minyon rakiplere hasar veremez

Brawl Stars Tara Oynanış Rehberi
Tara Karakteri.

Oynanış Taktikleri

  1. Brawl Stars Tara karakterinin menzili uzun olduğundan dolayı kısa menzilli rakiplere karşı her zaman avantajlıdır. Bu yüzden size yaklaşmak isterlerse izin vermeyin.
  2. Özel gücünüzü birden fazla rakiple karşılaştığınızda kullanmanız daha mantıklı olacaktır.
  3. Eğer hızlı karakterler tarafından kovalanıyorsanız yıldız gücünüzü onları yavaşlatmak için kullanabilirsiniz.
  4. Özel gücünüzü kullanmadan önce olabildiğince rakibi kendinize çekin bu sayede özel gücünüzü kullandığınız gibi yeniden dolacaktır.
  5. Kartlarınızı farklı düşmanlara atmak yerine hepsini tek bir düşmana atmanız daha mantıklı olacaktır.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler