Brawl Stars’ta yeni karakterler belli oldu: Buzz ve Griff!

Brawl Stars’ın yeni karakteri Buzz ve Griff oldu!
brawl stars yeni karakter
Brawl Stars’ın yeni karakterleri belli oldu.

Brawl Stars yeni karakter detayıyla yeniden gündemde! 12 Haziran’da paylaşılan ve oyuna gelecek yeni güncellemelerden haberler sunan Brawl Talk’a göre oyuna eklenecek yeni karakterler Buzz ve Griff oldu. Karaktere yönelik yeni detayları da bu Brawl Talk ile paylaşıldı.

Brawl Stars yeni karakter: Buzz

Brawl Stars’ın yeni karakteri Buzz bir dinozor ve Velocirapids isimli bir parkta can kurtaran olarak görev yapıyor. Denizde düdüğü ile rakiplerine korkular sanacağını düşündüğümüz bu karakter, yakın dövüş üzerine ustalaşmış. Kromatik bir karakter.

Brawl Talk’ta Buzz’a yönelik neler var?

Yeni Brawl Talk bölümünde Buzz’ın yeteneklerine yönelik çok bilgi paylaşılmadı. Verilen bilgilere göre karakterimizin kancası olacak.

Süperiyle elindeki kancayı atıp rakibine doğru gidebiliyor. Kısa bir süreliğine stun atabiliyor. Yani rakiplerini sersemletme özelliğine sahip bir karakterden bahsediyoruz. Yakaladığını bırakmayacak yapıda bir karaktere hazır olun.

Yeni karakter: Griff

Brawl Stars’ın bir diğer karakteri ise Griff oldu. Griff hakkında Buzz’a göre daha çok bilgi paylaşıldı diyebiliriz.

Verilen bilgilere göre oyunun yeni karakteri Griff, Collete ve Edgar’ın üçüncüsü ve onların patronu olarak arenada yer alacak. Karakterimiz 9 tane jeton atabiliyor ama bu konuda henüz net bilgiler bulunmuyor.

Griff hem ileri giderken hem geri giderken ultisi hasar veriyor. Karakterimiz Destansı bir karakter olarak oyuna eklenecek ve temmuz ayındaki etkinlikler ile ücretsiz bir şekilde alınabilecek. Dilerseniz öncesinde oyun içi paraları kullanarak da satın alabileceksiniz.

Griff para odaklı bir karakter desek yanlış olmaz. Karakterimiz bozuk para atıyor, süperi ise kağıt para ile rakiplerine hasar veriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts