Brawl Stars Yeni Kostüm Oylaması

brawl stars yeni kostümü

Brawl Stars yeni kostüm oylaması başladı. Yeni kostümü, Brawl Stars’ın kendi sitesi açtığı bir oylama ile oyunculara seçiyor. Eğer siz de oyunun sıkı bir hayranıysanız ve yeni kostümde söz hakkı istiyorsanız hemen siteden oylamaya katılabilirsiniz.

Brawl Stars yeni kostümü oylamaya açtı

Oyunun daha önce duyurduğu bir etkinlikte birçok kişi kendi tasarımı kostümleri oylama için sunuma geçti. Yüzlerce kostüm arasından oyuncuların seçtiği kostüm oyuna eklenecek. Kostüm yarışmasında Horus Bo kostümü 30 bini aşkın oyu ile birinci sırada yer almıştı ve oyuna eklenmişti. Şimdi ise oyunun hayranları tarafından yaratılan yeni kostümler oylama açıldı ve oyuna eklenecek yeni kostüm oylamaya açıldı. Siz de hemen oy vermek için make.supercell.com’u kullanabilirsiniz.

brawl stars horus bo
Geçen yarışmada birinci seçilen kostüm.

Oyuncular tarafından seçilen yeni kostümün güzel bir de hediyesi olacak. Brawl Stars ekibi tarafından seçilen yeni kostüm 10 bin dolar para ödülünü de yapımcısına kazandıracak. Geçen yarışmada 10 bin dolarlık para ödülü verildi. Türk lirasıyla 60 bin TL’den fazla para ödülü demek oluyor. Bu nedenle eğer çizim yeteneğiniz ve hayal gücünüz fazlasıyla geniş ise bu tasarım yarışmasına mutlaka katılmanızı öneriyoruz. Oylama bir süre daha devam edecek.

Oy vermenin yanı sıra daha önce de bahsettiğimiz gibi yarışmaya da katılabilirsiniz. Oyundaki kostüm çizimlerinizi yine yukarıda bağlantısını verdiğimiz siteden göndererek, yaratıcı olarak yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmanın sonunda kazanan kostüm sizinki olursa yine yüksek bir para ödülünün sahibi siz olacaksınız.

Total
0
Shares
8 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts