Brawl Stars Yeni Skinler Kaç Elmas Olacak?

Bea, Brawl Stars güncelleme ile eklenen yeni karakter oldu.

Brawl Stars son güncellemesiyle birlikte oyuna birçok yeni skin getirmeyi planladığını açıkladı. Peki bu kostümler kaç elmas olacak? Oyuna yeni gelen Bea ve Max’e birer kostüm düşünen Brawl Stars ekibi, Colt, Carl ve Poco’yu da unutmadı.

Korsan temalı görsellerin karşımıza çıktığı bu yeni skin’lerden herhangi birine en fazla 150 elmas ayırmanız gerekiyor. Eğer hemen aşağıda görselleri yer alan skinleri almak isterseniz; Captain Carl ve Corsair Colt ismiyle çıkacak kostümlere 150 elmas, Pirate Poco’ya 80 Elmas, Ladybug Bea ve GT Max’e ise 30 Elmas vermeniz gerekiyor.

Brawl Stars Skin Fiyatları

  • Captain Carl: 150 Elmas
  • Corsair Colt: 150 Elmas
  • Pirate Poco: 80 Elmas
  • Ladybug Bea: 30 Elmas
  • GT Max: 30 Elmas

http://mobidictum.com/brawl-stars/brawl-stars-guncelleme-yeni-yil-korsan-guncellemesi.html

Son Güncellemenin Kısaca Detaylar

Yeni güncellemeyle oyuna gelen karakterler şöyle: Yeni Yıl Korsan Güncellemesi ile oyuna yeni eklenen karakterler Bea ve Max oldu. Bea, uzun mesafede etkili olan ve tatlı bir görünüme sahip yeni efsanevi karakterimiz. Özel gücü, rakiplerini yavaşlatmakla kalmayıp çalıların içindeki karakterleri ortaya çıkartabiliyor. Aynı zamanda karakterin ilk kostümü “Ladybug Bea” oldu.

Oyuna yeni gelen karakterlerin dışında güncelleme ile yeni bir oyun modu da eklendi. Present Plunder adlı oyun modu iki takımın 3e3 kapıştığı bir bayrak kapmaca modu. Haritada bayrakların yerine her takımın belirli bir bölgesi bulunuyor. Bölgesini en iyi savunan takım maçtan galip olarak ayrılıyor. Ayrıca 23.65 güncellemesi ile oyuna yeni bir Hesaplaşma haritası ve birkaç yeni karakter kostümü de eklendi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts