Colt son bakım molasında nerf yedi

Colt son değişikliklerle birlikte güçten düştü.
bs colt nerf
Brawl Stars Colt

Brawl Stars dünyasının en çok tercih edilen karakterleri arasında gelen Colt, son bakım molası ile nerf yedi. Karakterin gümüş mermi hasarı düşürüldü. Ayrıca Bea‘nin Sinirli Kovan arı hasarı, ve Edgar‘ın da Süper doldurma hızı düşürüldü.

Brawl Stars Bakım Molası yakın dönemde birçok kez oyuncuların karşısına çıktı. Bu molalar ile oyundaki hataları gideren ve karakterler üzerinde değişiklikler yapan Supercell, son bakım molasında Colt üzerinde de oynamalar yaptı.

Karakterler nasıl değişti?

Bea’nin Sinirli Kovan hasarı artık daha az olacak. Sinirli Kovan hasarı 1000’den 800’e düşürüldü.

Colt’un gümüş mermi hasarı artık 6 mermi yerine 2 mermi hasarı verecek. Gümüş mermi hasarı, 6’dan 2 mermi hasarı değerine düşürüldü.

Edgar’ın özel yetenekleri artık daha geç dolacak. Süper doldurma hızı %525’e düşürüldü, Dolum süresi 3 saniyeden 4 saniyeye uzatıldı.

Brawl Stars Gündem

Mobidictum YouTube kanalımızda Brawl Stars’a gelen son gelişmeler üzerinde yaptığımız bir sohbet programı da var. Son güncellemeler özelindeki yorumlarımızı, Brawl Stars dünyasının yakından tanıdığı Slorien ile birlikte hazırlamıştık. Hemen aşağıdan o videoya da geçebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts