Hayran yapımı Brawl Stars animasyon videosu yayınlandı

brawl stars animasyon
Brawl Stars hayranları animasyon hazırladı.

Brawl Stars animasyon videolarına bugün bir yenisi daha eklendi. Hayran yapımı “3..2..1.. SHELLY!” isimli animasyon videosu kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi. Videoda özel animasyon efektleri yerine son derece komik efektler kullanılmış.

Brawl Stars animasyon videosu çok sevildi

Brawl Stars’ın resmi sosyal medya hesaplarından da yayınlanan animasyonda karakterler arasında büyük bir rekabet görüyoruz. 150 bin aboneli Francy Artist kanalından paylaşılan videonun açıklamasında, bu tarz serilerin devam edeceğine yönelik bilgiler de verildi. Videoyu izleyen 6000 kişinin, 2 binden fazlası videoyu beğenmiş. Özellike hayran kitlesi çok geniş olan oyunlarda bu tarz animasyonları çok sık görmeye başladık.

brawl stars animasyon
Video kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

PC oyunlarında daha gerçekçi ve duygusal animasyonlar yapılırken, mobil oyunlar daha çok eğlenceye konu oluyor. Bu da aslında mobil oyun animasyonlarının çizgi filmlere benzemesine neden oluyor. Hep birlikte izleyebileceğimiz, bol bol güleceğimiz eğlenceli videolar ortaya çıkıyor. Dilerseniz sözü de daha fazla uzatmadan sizi muhteşem hayran yapımı animasyon ile baş başa bırakalım. Yazının en alt kısmından Brawl Stars hayranlarının hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz. Videoyu beğendiyseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın. 🙂

brawl stars şampiyonası
Brawl Stars elemelerinde kazanan takımlar belli oldu.

Brawl Stars Şampiyonası kazananları belli oldu

Ayrıca bugün Brawl Stars Şampiyonası kazananları da açıklandı. Nisan ayında yapılan elemelerde kazanan 12 takım belli oldu. Kazananlar listesinde özellikle Brezilya takımları dikkat çekti ve aralarında espor takımının da yer aldığı 3 ekip kazanmayı başardı. Nisan ayındaki elemeleri kazanan takımlar arasında SK Gaming, PSG Esports, INTZ gibi ünlü espor takımları yer alıyor. 1 milyon dolar ödül havuzlu turnuvanın finaline yaklaştıkça, takımların da heyecanı giderek artıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler