Yeni Brawl Talk ne zaman paylaşılacak?

Brawl Talk’un yeni bölümü ne zaman paylaşılacak?
brawl talk ne zaman yayınlanır
Brawl Talk

Brawl Stars‘a gelecek güncellemelerin duyurulduğu Brawl Talk’un yeni bölümü için tarih belirlendi. Brawl Stars’ın resmi YouTube kanalı üzerinden oluşturulan sayaca göre, Brawl Talk‘un yeni bölümü 3 Nisan Cumartesi günü, 16.00’da başlayacak.

Brawl Talk’un yeni bölümünde ne konuşulacağına dair net bir bilgi bulunmuyor ama başlık ve görselden hareketle bir şeyler söyleyebiliriz.

Oluşturduğu sayaç ile birlikte bir kapak görseli de yükleyen Brawl Stars, iki yeni Brawler’ın geleceğini de müjdeledi. Cumartesi günkü Brawl Talk’ta 2 yeni Brawler’ın da ilk detayları göreceğiz.

2 yeni Brawler dışında oyuna eklenecek şeyler arasında yeni kostümler ve bir de yeni oyun modu görünüyor. Bu konu özelinde iddialara da yer verdiğimiz içeriğimizde Brawl Stars – Among Us modu üzerine tüm iddiaları paylaşmıştık. Bakalım Brawl Talk ile birlikte o iddiaların doğruluğunu da göreceğiz.

Brawl Talk’un yeni bölümünü hemen aşağıdan takip edebilirsiniz.

Brawl Talk’tan sonra ne olacak?

Brawl Talk güncellemelerinden kısa bir süre sonra Brawl Stars bakım molası başlıyor. Bu molayla birlikte oyuna Brawl Talk’ta konuşulan güncellemeler ekleniyor ve oyundaki mevcut hatalar gideriliyor. Bakım molaları güncellemenin boyutuna göre değişebiliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts