Call of Duty Mobile 10vs10 modu ne zaman geliyor?

Call of Duty Mobile’da 10vs10 oyun modu ne zaman geliyor?
Call of Duty Mobile 10vs10
Call of Duty Mobile 10v10 Oyun Modu: Conquest

Call of Duty Mobile 10vs10 oyun modunu yakında oyuna getiriyor. CoD Mobile’ın yeni oyun modu bazı seçili haritalarda oynanabilecek.

Call of Duty Mobile 10vs10 Oyun Modu: Conquest

Bir topluluk güncellemesinde Activision, 10vs10 oyun modları için etkinliğin 20 Ağustos saat 19.00’da geleceğini açıkladı. Bu saatte oyuncular oyundan düşecek ve güncelleme ile yeni oyun modu oyuna eklenecek.

Call of duty mobile 10vs10
Call of Duty Mobile’da 10vs10 oyun modu ne zaman gelecek?

Activision Call of Duty Mobile’ın dokuzuncu sezon güncelleme detaylarında açıklanan iki adet 10vs10 oyun modu bulunuyordu. Bunlar: Domination ve Team Deathmatch. Bu aksiyon dolu modlarda 100 puana ulaşan ilk takım oyunu kazanır. Küçük haritada ise 200 puana ulaşan ilk takım kazanacak.

Oyuncular, Call of Duty Mobile’ın çok oyunculu haritalarını ilk kez 20 oyuncu ile deneyimleyebilecek. Bu mod tüm haritalarda geçerli olmayacak. Yalnızca Shipment, CrossFire, Takeoff ve Maltdown haritalarında oynanabilecek. Oyunun Conquest adlı dokuzuncu sezonu 15 Ağustos’ta başladı ve yaklaşık bir ay boyunca devam edecek. Ayrıca bu sezonki CoD Mobile güncellemesi ile silahların özelleştirilebilmesini sağlayan Gunsmith sistemi de tanıtıldı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts