Call of Duty Mobile 3. sezon güncellemeleri neler olacak?

cod mobile kara delik
Kara delikler geliyor.

Call of Duty Mobile 3. sezon güncellemeleri üzerine yepyeni bilgiler paylaşıldı. gurugamer.com’da yazan bilgilere göre oyuncular yeni sezona üç yeni güncelleme ile merhaba diyecek. Hatırlayacağınız üzere daha önce paylaştığımız Call of Duty Mobile 3. sezon ne zaman çıkacak yazımızda biz de birkaç bilgi paylaşmıştık.

CoD Moble Yeni Sezon Güncellemeleri: Gizli Harita

İçinde birçok detayın bulunduğu bir harita CoD Mobile‘ın yeni sezonunda karşımıza çıkacak. Beta aşamasında test edildiği belirtilen bu harita için pek bilgi yok. Paylaşılan görsele göre haritada karla kaplı birkaç bölge de bulunuyor. Birden fazla ikili ve oyun ortamını bünyesinde barındıracağı düşünülen bu yeni haritayı merakla bekliyoruz. Tabii yeni sezonla birlikte oyuna eklenecek ilk multiplayer harita olan Scrapyard‘ın bu haritayla alakası olmadığını belirtelim.

cod mobile 3. sezon harita
Yeni haritanın bir kısmında kar da olacak.

Motosiklet

Oyunun yeni sezonunda motosikletler de kullanılabilir olacak. Oyunun çıkışından itibaren oyuncuların ısrarla istediği bu özellik, sonunda geliştiriciler tarafından kabul edildi ve oyuna eklenmeye hazır hale getirildi. Motosikletlerin ne tarz bir yapıda olacağı, ne kadar hasar tutacağı ve ne kadar hız yapabilecekleri konusunda da henüz net bir bilgi yok.

cod mobile motosiklet
Yeni araçlara hazır olun.

Kara delik

Oyuna yepyeni aksiyonlar getirecek bir özellik daha var: Kara delik. Kara delik oyunun battle royale modunda karşımıza çıkacak. Oyun ilerledikçe büyüyecek olan bu yapının oyuna nasıl bir etki edeceği konusunda ise henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

17 Ocak’a kadar bekleyeceğiz

Yukarıda bilgileri yer alan güncellemeler 17 Ocak itibarıyla oyuna eklenmiş olacak. Sezon karmaşasının tamamlanması içinse 20 Ocak’a kadar bekleyeceğiz gibi duruyor. CoD Mobile üzerine bu tarz içeriklerden haberdar olmak için site bildirimlerimizi açabilirsiniz. Ayrıca CoD Mobile kategorimiz üzerinden de diğer haberlere ve özel içeriklere göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler