Call of Duty Mobile Battle Royale Mayıs Planları

Call of Duty Mobile’ın mayıs ayı planları açıklandı.
Call of duty mobile rust haritası
Call of Duty Mobile – Rust

Call of Duty Mobile Battle Royale için mayıs ayında gerçekleşmesi beklenen planlar açıklandı. Gold Rush etkinliği bugün itibarı ile başladı ve 21 Mayıs’a kadar devam edecek.

Call of Duty Mobile Battle Royale Mayıs Etkinlikleri

Activision, dün gece yayınlanan topluluk güncellemesinde Call of Duty Mobile’a gelmek üzere ayarlanmış resmi Mayıs ayı etkinliklerini ve oyun modlarını yayınladı. Call of Duty Mobile’ın en yeni teması Wild West (Vahşi Batı) ve Rust haritasının da bulunduğu yeni sezon, geliştirici topluluktan olumlu dönüş aldı.

call of duty mobile yeni sezon içerikleri
Call of Duty Mobile’da yeni sezonda olması planlanan yenilikler

Call of Duty Mobile’ın Mayıs Ayı Programı

  •  29 Nisan – 14 Mayıs: 2vs2 Karşılaşma Modu
  • 8 – 21 Mayıs: Kill Confirmed ve Battle Royale’deki Gold Rush etkinlikleri
  • 8 – 10 Mayıs: Ekstra Bonus
  • 13 – 19 Mayıs: Herkes için Multiplayer Modu

Gold Rush etkinliği bu ayın ana odaklarından biri haline geldi. Kill Confirmed modunu test eden ve battle royale oyunlarına giren oyuncular ödüllendirilecek. Ödüller, Battle Royale için LK24 – Flowing Bronze kamuflajını ve M4LMG – Moontone’u içerecek. Bir sonraki SMG olan Cordite’nin gelişiyle ilgili yeni sezonluk zorluklar da 14 Mayıs’ta eklenecek. Siyah ekran, ses ve Dünya Şampiyonası sorunları gibi çeşitli hatalar düzeltildi.

Activision güncelleme konusunda birkaç açıklamada bulundu. Activision yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

Bu sezon için oldukça olumlu geribildirim aldığımız birkaç etkinlik ve değişiklik var. Deneyip zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz, ancak yolda olan ve özellikle de Haziran ayında gelecek bir sonraki büyük güncellemede daha büyük değişikliklere sahibiz.

Call of Duty Mobile battle royale fragman
Call of Duty Mobile tarafından yayınlanan battle royale görüntü fragmanı

Şirket ayrıca, battle royale moduna gelen bazı değişiklikler için bir görüntü fragmanı ortaya koydu. Maksimum seviyeye ulaşan özel oyuncuları ödüllendirmenin bir yolunu bulmak için de oyuna yeni bir sistem tanıtılacak.

Bu arada, merakla beklenen CoD Mobil Dünya Şampiyonası 30 Nisan’da başladı ve her perşembe eleme maçları devam edecek. Call of Duty Mobile’ın bu açık turnuvadaki ödül havuzu ise 1 milyon dolar. Açık elemeler 24 Mayıs’ta sona erecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts