Call of Duty Mobile: Botlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Call of Duty Mobile’da botlar hakkında bilmeniz gereken tüm detayları açıkladık.
Call of Duty Mobile Botlar
Call of Duty Mobile’da Botlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Call of Duty Mobile ve PUBG Mobile oyuncuları bilir, botlar öldürülmesi kolay, rastgele oluşturulan otomatik karakterlerdir. COD Mobile’daki botlar çoğu zaman gerçek bir oyuncunun davranışını taklit eder.

Call of Duty Mobile Botları

Call of Duty Mobile, mobil platform için şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri. Oyuncuların oynayabileceği çoklu modlara sahip ve şu andan itibaren Google Play Store’da Call of Duty Mobile’ın 100 milyondan fazla indirilmesi bulunuyor.

cod mobile botlar
Botlar, hareketleriyle diğer oyuncular tarafından kolaylıkla anlaşılıyor.

Bu durum sadece Call of Duty Mobile için geçerli değil, Battle Royale oyunlarının çoğunda botlar bulunuyor. Bu rehberimizde CoD Mobile’da bulunan botlar hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

Botlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Botlar veya bir diğer tabir ile robotlar, Call of Duty Mobile’da yapay zeka kontrollü karakterlerdir. Oyuncular genellikle düşük bir seviyedeyken botlara daha çok rastlarlar ve bu her Battle Royale oyunu için geçerlidir. Oyuncular bu tür oyunlarda yeni olduklarında botlar ile daha fazla karşılaşırlar. Seviye atladıkça ve yüksek seviyelere ulaştıkça botlarla karşılaşma sıklığı da büyük ölçüde azalıyor. CoD Mobile’da yüksek rütbeye sahip oyuncular standart oyun modlarında sadece birkaç bot bulabilirler ve botların hareketleri gözlemlenerek bot olup olmadığı kolayca anlaşılabiliyor.

cod mobile botları
CoD Mobile’da yapay zekaya karşı pratik yapabilirsiniz.

COD Mobile’da yapay zekaya karşı pratik yapın

Call of Duty Mobile oyuncuları “Yapay Zekaya Karşı Pratik Yap” modunda botlara karşı pratik yapabilirler. Oyunda botlara karşı oynamak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır:

  • İlk olarak Call of Duty Mobile’ı açın ve ana menüden çok oyunculu seçeneğine tıklayın.
  • Başlat düğmesinin üzerinde bulunan oyun modları seçeneğine basın.
  • “Yapay Zekaya Karşı Pratik Yap” modunu bulmak için sağa kaydırın.
  • Modu bulduktan sonra oynamak için başlat tuşuna tıklayın.

Bazen botlarla oynamak, oyunculara herhangi bir modda yardımcı olmadığı için sinir bozucu olabilir ve botlar düşmanlar tarafından kolayca ortadan kaldırılabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts