Call of Duty Mobile En Nadir Kostümler

Call of Duty: Mobile’da en nadir kostümleri almak için oldukça uğraşmanız gerekebilir.
Call of Duty Mobile En Nadir Silah Kostümleri
Oyunda bir zamanlar satın alıma açılmış ve sonradan kaldırılan kostümler çoğu oyuncu tarafından nadir olarak nitelendiriliyor.

Call of Duty Mobile en nadir kostümler ile oyununuza renk katabilirsiniz. Çoğu oyunda artık silah veya karakter kostümü bulunuyor. Oyuncuların da en çok dikkatini çekenlerse oyun içerisinde bulunan kostümler. İlgi odağını toplamayı başarabilen firmalar kostümlerin sadece para karşılığı alınmaması için Battle Pass tarzı sistemler ortaya çıkarıyorlar.

Call of Duty Mobile nadir kostümler nasıl alınır?

Call of Duty: Mobile gibi bir oyunda nadir kostüm elde etmek istiyorsanız oyunu uzun bir süre oynamanız gerekebilir. Aynı zamanda oyunların promosyon kodlarını takip etmek oldukça yararlı olabiliyor. Oyunda bulunan etkinliklere katılarak kolay yoldan güzel kostümler kazanabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Silah Kostümleri
Oyunda birçok şekilde silah kostümü kazanabilirsiniz.

Oyuncular tarafından en değerli olarak görülen kostümlerse satın alınmaya kapanmış 1. Sezonun Battle Pass bölümünde verilen kostümler. Sezon ilerledikçe oyuncuların bu kostümlere ilgisi ve oyun içerisindeki nadirliği artıyor. Ayrıca gün geçtikçe güncellemelerle yeni silahlar ve yeni kostümler gelebilir.

ASM10 – Plazma

Call of Duty Mobile ASM10 - Plazma
Plazma kostümü geçen yıl muhteşem cuma gününde oyuna eklendi.

ASM10 silahının Plazma kostümü geçtiğimiz yıl muhteşem cuma gününde etkinliğinde eşya marketi yerine kısa bir süre içerisinde satın alınmaya açıldı. Kostümün limiti olmasından dolayı oyuncular tarafından Call of Duty: Mobile’da bulunan en değerli ve nadir kostüm olarak görülüyor.

GKS – Taktiksel Unicorn

Call of Duty Mobile Şans Çarkı
GKS – Taktiksel Unicorn kostümü kısa süreliğine şans çarkındaydı

Call of Duty: Mobile’da görünüm olarak pek benzer bir kostüm bulunmayan kostümlerden birisi GKS silahının Taktiksel Unicorn kostümü. Bu kostüm, oyuncuların çok fazla Call of Duty: Mobile puanına sahip olmadığı zamanda şans çarkı etkinliğinde geldi. Çoğu oyuncuda yeteri kadar puan olmadığından dolayı da bu kostüm çok nadir.

HBRa3 – Ejderha Dansı

Call of Duty Mobile HBRa3 - Ejderha Dansı
Ejderha Dansı kostümü Çin’de yapılan bir festivalden dolayı oyuna kısa bir süreliğine eklendi.

HBRa3 silahının Ejderha Dansı adlı kostümü bu yıl Çin’de yapılan yeni yıl festivalinden dolayı oyuna eklendi. Tıpkı GKS – Taktiksel Unicorn kostümünde olduğu gibi Ejderha Dansı sadece şans çarkı etkinliğinden kazanılabiliyordu. Festival boyunca çark içinde bulunan bu kostüm festival sonunda erişime kapatıldı.

Type 25 – Geometri

Call of Duty Mobile Type 25 - Geometri
Type 25 – Geometri kostümü 3. Sezonun Battle Pass’inde yer aldı.

Type 25 – Geometri kostümü 3. Sezon Premium Battle Pass’de yer alıyordu. Ancak Battle Pass’in 50. seviyesine ulaşarak bu kostüm alınabildiğinden dolayı alınması biraz zor. Ayrıca sezon görevlerinin de zor olmasından dolayı Battle Pass seviyesini arttırmak 3. Sezonda oldukça zordu.

MSMC – Uzay İstasyonu

Call of Duty Mobile MSMC - Uzay İstasyonu
MSMC – Uzay İstasyonu kostümü çoğu oyuncu tarafından seviliyor.

MSMC silahının Uzay İstasyonu kostümünün harika görünmesinin yanında hafif makineli tüfek olduğundan dolayı çoğu kişi tarafından seviliyor. Tıpkı GKS ve HBRa3 silahının kostümlerinde olduğu gibi MSMC Uzay İstasyonu kostümü kısa süreliğine şans çarkında yer aldı. Ayrıca bu kostüme sahip oyuncu sayısı oldukça az.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts