Call of Duty Mobile Gece Modu Detayları

Call of Duty Mobile gece modu detayları ile bu zorlu moda dair detayları öğrenin.
call of duty mobile gece modu
Call of Duty Mobile gece modu oyuna eklendi. Bu zorlu moda dair bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.

Call of Duty Mobile gece modu nihayet oyuna ekleniyor. Oyunun 12. sezon güncellemesi ile gündeme gelen ve Hackney Yard haritasının oyuna ekleneceğinin açıklanmasının ardından kesinleşen gece modu, Call of Duty Mobile’ın bazı haritalarında oynanabilir durumda olacak.

Call of Duty Mobile Gece Modu Detayları

Call of Duty Mobile’da güncelleme ve yenilik haberleri son sürat devam ediyor. Son olarak 12. sezon güncellemesi ile oyuncuların karşısına çıkan Activision ekibi, bu güncelleme ile bazı yenilik ve dengelemeleri de oyuncularla paylaşmıştı. 12. sezona dair daha detaylı bilgi için Call of Duty Mobile Sezon 12 güncellemesi içeriğimize göz atabilirsiniz.

call of duty mobile gece modu detayları
Gece modu, 12. sezon güncellemesiyle birlikte oyuna eklendi.

12. sezon güncellemesi ile birlikte Hackney Yard haritasının da oyuna ekleneceği Activision ekibi tarafından paylaşılmıştı. Bu haritanın gece modunun olacağı da açıklanmış ve bu açıklama oyuncular arasında büyük bir beklenti oluşturmuştu. Zira Hackney Yard haritası, gece modu eklenen ilk harita özelliğini taşıyor. Hackney Yard haritasıyla ilgili gelişmeler için Hackney Yard haritası CoD Mobile’a ekleniyor içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Call of Duty Mobile gece modu nedir?

Call of Duty Mobile gece modu, haritalar üzerinde neredeyse hiçbir görünmezliğin olmadığı oyun modudur. Bu oyun modunda her bir oyuncu görüş sağlamak amacıyla gece görüş gözlükleriyle donatılmıştır. Bu zorlu oyun modunda başarılı olmak istiyorsanız daha dikkatli ve sese karşı daha duyarlı olmanız gerekiyor.

call of duty mobile gece modu haritaları
Gece modu Hackney Yard, Crash ve Summit haritalarında oynanabilir durumda olacak. Gece modu aynı zamanda ölümsüzlerin saldırısı modunda da oynanabilir olacak.

Geçtiğimiz dönemlerde cadılar bayramı vesilesiyle Standoff haritası da gece moduna sahip olmuş ancak bu mod tam bir gece modu özelliğini taşımamıştı. Zira haritanın üzerinde bulunan dolunay, haritanın normal versiyonuyla aynı görünürlüğü sağladığından o moda gece modu demek doğru olmayabilir. Ama bu sefer eklenen gece modu, sahip olduğu özellikler bakımından tam olarak gece modu sayılıyor. Oyundaki rütbeleri öğrenmek için Call of Duty Mobile rütbeleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

Call of Duty Mobile gece modu hangi haritalarda oynanabilir olacak?

Call of Duty Mobile gece modu yeni çıkan Hackney Yard haritasında oynanabilir durumda olacak. Gece modu aynı zamanda oyunun diğer haritaları Crash ve Summit’te de oynanabilecek. Sadece ölüm maçı modunda oynanabilecek gece modu, oyuna farklı bir soluk getirecek. Gece modu, 12. sezonun ilerleyen günlerinde yine aynı haritalarda oynanabilir durumda olacak ölümsüzlerin saldırısı oyun modunda da aktif olacak. Gece modu, 22 Kasım’a kadar oyunda kalacak. Oyunda hızlı bir şekilde rütbe atlamak istiyorsanız, sizler için hazırladığımız Call of Duty Mobile hızlı rütbe atlama taktikleri içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler