Call of Duty Mobile, Gulag haritası ile buluşuyor!

Call of Duty Mobile, önümüzdeki hafta Gulag haritası ile buluşuyor!
Call of Duty Mobile Gulag
Call of Duty Mobile – Gulag

Call of Duty Mobile ekibi önümüzdeki hafta için Gulag haritası hakkında önemli bir gelişmeyi oyunculara aktardılar.

Gulag, Call of Duty Mobile için geliyor!

Call of Duty Modern Warfare’in popüler haritası olan Gulag, önümüzdeki hafta mobil platforma geliyor. Activision Twitter’dan yaptığı açıklamada ile Gulag haritasının Gunfight modunu da sınırlı bir süre oyuna getireceğini belirtti. Ancak üzülerek söylemeliyiz ki Gulag haritası Battle Royale moduna eklenmeyecek. Call of Duty Mobile’da Battle Royale modunda kazanmak için başlangıç taktikleri ile oyuna hızlıca başlayıp rakiplerinizi kolaylıkla öldürebilirsiniz.

CoD Mobile - Gulag
CoD Mobile – Gulag

Gulag haritası çıktığı anda Gunfight modu da oyunda mevcut olacak. Bu modda, oyuncular rakip takımı kısa zaman içinde öldürmek zorunda. Eğer bunu yapamazlarsa harita üzerinde herhangi bir bölge etkinleşecek ve bu bölgeyi ele geçiren ilk takım raundu kazanacak. Gulag, Modern Warfare’den Call of Duty: Mobile’a gelen tek harita değil. Activision kısa süre önce Twitter’da oyuna gelecek bir harita daha yayınladı. Bu yayınlanan harita ise Highrise haritasına benziyordu.

Büyük bir oyuncu kitlesini elinde bulunduran Call of Duty Mobile ve PUBG Mobile oyunlarını karşılaştırdık ve iki oyun arasındaki en belirgin farklara göz attık. “PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile Arasındaki Farklar” adlı rehberimizden iki oyun arasındaki farklara göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts