Call of Duty Mobile Hızlı Seviye Atlama Taktikleri

Call of Duty Mobile’da kendiniz için en uygun ayarları yaparak hızlıca oyunları bitirebilir ve seri bir şekilde seviyenizi yükseltebilirsiniz.
Call of Duty Mobile Hızlı Seviye Atlama Taktikleri
Call of Duty Mobile Hızlı Seviye Atlama Taktikleri

Call of Duty Mobile oyuncuları hızlı seviye atlama taktikleri sayesinde çok seri bir şekilde üst seviyelere çıkabiliyorlar. Call of Duty Mobile’ın içerisinde Çok Oyunculu ve Battle Royale olmak üzere iki tür oyun modu bulunuyor. Bu modların her ikisi de Çaylak, Veteran, Elit, Pro, Usta ve Efsanevi kademelere bölünmüş bir kademe sisteminin yanında maksimum 150 seviye içeriyor.

Call of Duty Mobile Hızlı Seviye Atlama Tüyoları

Call of Duty Mobile oyuncularına özel hızlı level atlamak için birçok taktik bulunuyor. Daha doğrusu bu taktiklerle oyunları çok daha hızlıca bitirebilir ve oyun sonlarında kazanacakları deneyim puanlarını çok daha hızlı elde edebilirler. Call of Duty Mobile’da oyunları daha hızlı bitirip yeni bir oyuna geçebilmek için rahat bir oyun deneyimi geçirmelisiniz. Bu yüzden Call of Duty Mobile’ı bilgisayar üzerinden oynamayı deneyebilirsiniz.

CoD Mobile çatışma
Call of Duty Mobile’ı bilgisayardan oynayarak çok daha rahat bir oyun deneyimi geçirebilirsiniz.

Call of Duty Mobile’ı bilgisayar üzerinden oynayabilmek için Android oyunları bilgisayarınızdan oynamanızı sağlayan oyun emülatörü BlueStacks’i kullanabilirsiniz. BlueStacks ile sadece Call of Duty Mobile değil, Play Store’da bulunan tüm oyunları oynayabilirsiniz. Call of Duty Mobile’ı bilgisayardan için oynayabilmeniz için gereken indirme linkini yazının hemen sonuna ekleyeceğiz. Linke tıklayarak Call of Duty Mobile’ı bilgisayarınıza kurarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Alıştırma yapın!

Bir konuda pratik yapmak o konuda insanları mükemmelleştirir. Bu olay Call of Duty Mobile oyuncuları için de geçerli. Bir oyuncunun sıralaması yükseldikçe karşılaşacağı rakiplerin de sıralaması yükselir. Rakiplerinizin oyun becerisine karşı gelebilmek için hızlı reflekslere sahip olmalısınız. Hızlı refleksler için de bol bol alıştırma yapabilirsiniz.

Bilgisayardan Call of Duty Mobile Oynamak
Küçük haritaya sahip modları oynayarak kısa sürede oyunları bitirerek hızlıca seviye atlayabilirsiniz.

Tuşların yerleşim alanını değiştirin!

Tuş düzeni çoğu oyuncunun pek önemsemediği bir durumdur ve bu düzen ayarları herhangi bir profesyonel oyuncuya göre ayarlanmamalı çünkü her bir oyuncunun kendine göre bir tutuş konforu bulunuyor. Bir oyuncu için en iyi olan ayar başka bir oyuncu için oldukça rahatsız edici olabilir bu yüzden her oyuncu kendisi için en doğru ayarlarda oyunu oynamalı.

Call of Duty Mobile indir

Takım arkadaşlarınızla oynayın!

Takım arkadaşlarınızla oynarken sıralı maçlarda zafer kazanma şansını arttırmanın yanı sıra sizlere XP konusunda da maksimum kazanç sağlar. Bu yüzden her zaman 4/5 kişilik rastgele lobilere katılın ya da beraber CoD Mobile oynayabileceğiniz arkadaşlar edinin. Bunun yanı sıra CoD Mobile’ın çeşitli oyun modları da bulunuyor. Maksimum xp’yi en hızlı şekilde alabileceğiniz oyun modunu bulabilmek için tüm modları deneyin ve sizler için en iyisini bulun. Hızlı bir şekilde oyunu bitirebilmek için kısa haritalara sahip modları oynayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile BlueStacks
Call of Duty Mobile bilgisayardan nasıl oynanır?

Call of Duty Mobile’ı bilgisayardan oynayın!

CoD Mobile emulator ile bilgisayardan da oynanabiliyor. Rekabeti mobil telefonlarından bilgisayara da taşımak isteyen oyuncuların ilk tercihlerinden biri BlueStacks gibi emülatörler oluyor. Call of Duty Mobile’ı bilgisayardan oynamak için öncelikle buradan BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. Ardından kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra programı açın. İçerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a telefondaki hesabınızla veya yeni bir hesap açarak giriş yapın. Ardından arama bölümünden Call of Duty Mobile’ı indirin ve kurulumu otomatik olarak yapmasını bekleyin. Ardından direkt olarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Call of Duty Mobile indir

Yukarıdaki butona tıklayarak Call of Duty Mobile’ı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Call of Duty Mobile gibi Android oyunları bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler