Call of Duty Mobile için eski haritalar ve modlar geri dönüyor!

Call of Duty Mobile eski haritalar ve oyun modları, geçici olarak oyuna geri geliyor.
call of duty mobile eski haritalar ve oyun modları
Call of Duty Mobile birinci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında eski haritalar ve oyun modları oyuna geri dönüyor.

Call of Duty Mobile için eski haritalar ve modlar geri dönüyor. Activision ekibi, Call of Duty Mobile’ın birinci yıl dönümünü oyunda gerçekleştireceği büyük bir güncelleme ile kutlayacak. Bu güncellemenin detayları ise belli olmaya başladı.

Call of Duty Mobile eski haritalar ve modlar geri dönüyor

Call of Duty Mobile’ın çıkışının üzerinden neredeyse 1 yıl geçti. Her geliştirici ekibin yaptığı gibi Activision ekibi de yıl dönümünü en güzel şekilde kutlamak için planlar yapıyor. Bu planlamalara dair yapılan ilk paylaşımlardan biri ise oyuncularda epey heyecan uyandırdı.

call of duty mobile eski haritalar ve oyun modları geri dönüyor
Call of Duty Mobile’ın birinci yıl dönümüne çok kısa bir süre kala geliştirici ekip tarafından detaylar paylaşılmaya başlandı.

Oyunun sevilen haritaları ve oyun modları, oyunun birinci yıl dönümüne özel olarak kısa süreliğine tekrar oyuna eklenecek. Bu sürece dair detaylı bilgi ve haritalar ile oyun modlarının oyuna eklenme sürecine nasıl dahil olacağınızı öğrenmeden hemen önce zaman zaman oyunda yaşanan ping problemlerini çözmek için Call of Duty Mobile ping düşürme önerileri içeriğimize göz atın.

İstediğiniz harita ve oyun modu için oy verin

call of duty mobile eski haritalar
Call of Duty Mobile birinci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında eski haritalar ve oyun modlarından bazıları tekrar oynanabilir hale gelecek.

Call of Duty Mobile eski haritalar ve modlar için yapmanız gereken tek şey, oyunun resmi sosyal medya hesapları üzerinden ulaşacağınız oylamada dilediğiniz tercihler için oy kullanmak. 27 Eylül tarihine kadar devam edecek oylamada eski modlar olan Frontline’dan One Shot One Kill’e, Gun Game’den Attack of the Undead oyun moduna kadar toplamda 20 farklı oyun modu arasından tercih yapabilirsiniz. Eski haritalardan ise Hijacked’den Scrapyard’a, Shipment 1944’den Firing Range’e 20 farklı harita arasından tercihte bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz ve istediğiniz eski haritaların ve oyun modlarının oyuna tekrar geri dönmesi için Call of Duty Mobile Twitter adresine giderek oy kullanabilirsiniz.

Call of Duty Mobile birinci yıl dönümü kutlamaları ne zaman başlayacak?

call of duty mobile eski oyun modları
Call of Duty Mobile birinci yıl dönümü etkinliklerinin 1 Ekim tarihinde başlaması bekleniyor.

Call of Duty Mobile birinci yıl dönümü kutlamaları 1 Ekim’de başlayacak. Birinci yıl dönümüne dair tüm detaylar henüz paylaşılmadı. Ancak Call of Duty Mobile’da eski haritalar ve modların oyuna eklenmesiyle başlayan sürprizlerle oyuncuları çok farklı şeylerin beklediğini şimdiden söyleyebiliriz. Birinci yıl dönümü etkinliğinin ne kadar süreceği henüz belli değil. Ancak, devam eden 10. sezonun 14 Ekim’de biteceğini göz önüne alırsak oyunun birinci yıl dönümü etkinliklerinin en azından 11. sezonun başına kadar devam edeceğini de söyleyebiliriz. Oyunun 10. sezonunda ön plana çıkan silahları öğrenmek için Call of Duty Mobile sezon 10 en iyi silahlar içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts