Call of Duty Mobile Mart Güncellemesi

Call of duty Mobile Mart güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni harita, yeni karakterler ve yeni operatör becesi geldi.
Call of Duty Mobile Mart güncellemesi
Call of Duty – Mobile Zombi modu

Call of Duty Mobile Mart güncellemesi yayınlandı. Yeni gelen güncelleme ile oyuna birçok yenilik geldi. Gelen yenilikler arasında yeni bir Battle Pass, yeni harita cage, yeni operatör becerisi ve iki ana karakter bulunuyor.

Call of Duty Mobile Yama Notları

 • Call of Duty Mobile’da yepyeni bir Battle Pass sezonu başladı.
 • H.I.V.E Operatör yeteneği dahil olmak üzere yeni etkinlikler ve ödüller ile 24 saat boyunca “Baharda Harekete Geçin!”
 • One Shot One Kill ve Warfare 24 saat açıldı.
 • 24 saat boyunca Çift Silah ve Çift Oyuncu XP
 • Yeni harita Kafes de çok oyunculu moda eklendi.
 • Kredi mağazası güncellendi.
 • Yakında yeni silah ve Operatör kasaları eklenecek.
 • Çekirdek ve sıralı çok oyunculu rotasyona Hardpoint eklendi.
 • Ara ve Yok Et kazanma koşulu 6 mermiden 5 mermiye düşürüldü.
Call of Duty Mobile Mart güncellemesi
John “Soap” MacTavish ve Urban Tracker

Battle Pass

 • Yeni gelen Battle Pass ile ilk kadın karakter Urban Tracker ve Call of Duty Modern Warfare serisinin efsanesi olan Soap MacTavish‘in oyune eklendiğini söylemekten mutluluk duyuyoruz.
 • Ancak tabii ki sadece bunlar yok. İki ana karakterin yanında RUS-79U Viking, Brambles silah ve teçhizat serisi, MacTavish silah ve teçhizat serisi ve çok daha fazlası bulunuyor.

Spring Into Action – Sınırlı Zaman Modları

24 saat boyunca, en popüler sınırlı zaman modlarından ikisini de geri geldi: Battle Royale’deki Warfare ile hızlı, ölümcül ve hassas odaklı One Shot One Kill çok oyunculu modda kaotik 20vs20 takım tabanlı bir deneyime katılabilirsiniz.

Yeni Harita – CAGE

CAGE, Call of Duty Mobile’ın ilk orijinal haritası ve çağdaş bir şantiyede yer alan yakın mesafeli üç şeritli bir savaş alanı. Bu harita yansıtılmış ve hızlı tempolu yakın çatışmalar için ideal bir savaş alanıdır.

Haritanın neresinde olursanız olun çevrenize dikkat etmelisiniz, ayrıca harita boyunca sizlere avantaj sağlayabilecek birçok benzersiz taktik bulunuyor.

Call of Duty Mobile Mart güncellemesi
Yeni Operatör Becerisi – H.I.V.E

Yeni Operatör Becerisi – H.I.V.E.

Bu yepyeni Operatör Becerisi bir zamanlar Call of Duty Black Ops III’te uzman bir silahtı, şimdi ise Cal of Duty Mobile’da bir ilk oldu. Bu çok yönlü silah, savunma veya saldırı için kullanılabilir.

Bugünden başlayarak, çok oyunculu çeşitli hedefleri tamamlayarak bu beceriyi kazanabilirsiniz. Giriş yapın, MP maçları oynayın, diğer operatör becerilerini kullanın ve rakiplerinizi teker teker öldürün. Beceri 11 Mart’a kadar kazanılabilir.

Call of Duty Mobile Mart güncellemesi
Call of Duty – Mobile Zombi modu

Zombi Modu Kaldırılıyor

Call of Duty Mobile Mart güncellemesi yapılırken en sık sorulardan birisi “Zombi modu ne olacak?” sorusuydu. Yapılan kapsamlı değerlendirmelerden sonra Zombi Modu’nun 25 Mart’ta kaldırılacak.

Zombi modunun sınırlı olduğunu biliyorduk ancak ne zaman biteceği konusunda bir fikrimiz bulunmamaktaydı. Ancak mod oyuncular tarafından istenilen seviyeye ulaşılmadı ve ikinci harita Nacht Der Untoten yayınlanmadı. Nacht Der Untoten ile modu geri getirilebilir ancak şimdilik Çok Oyunculu, Battle Royale ve Sıralamalı Mod için uğraşılacak gibi duruyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts