Call of Duty Mobile: Otomat makineleri nerede?

Call of Duty Mobile’da otomatlar nerede bulunuyor?
Call of Duty Mobile Otomat Makineleri
Call of Duty Mobile Otomat Makineleri

Call of Duty Mobile oyununda otomat, oyuna en son eklenen özellikler arasında yer alıyor. Bu otomatlar oyunda silahlar ve eklentiler dahil olmak üzere çeşitli eşyalar veriyor.

Call of Duty Mobile: Otomat Makineleri

Call of Duty Mobile geliştiricileri, oyun deneyimini geliştirmek için birkaç yeni özellik ekledi. Eklenen bu özelliklerden biri de otomatlar. Oyunun battle royale modu artık cephane, silah, araç ve hatta eklentiler gibi çeşitli ögeleri alabileceğiniz bu makinelere sahip. Peki bu otomatlar nerede ve nasıl kullanılıyor bilenleriniz var mı?

Call of Duty Mobile otomat
Otomat makinelerinden araç da kazanabilirsiniz.

CoD Mobile’da otomatlar nelerdir?

Oyunda üç farklı tür otomat bulunuyor: Bu otomatların her biri birden fazla öge sunuyor. Oyunda iyi silah bulamazsanız otomatlara uğrayıp iyi ekipmanlar bulabilirsiniz ve bu özellik fazlasıyla işinize yarayacak gibi duruyor.

cod mobile otomat
Call of Duty Mobile’da otomatlardan silah ve araçlar da dahil olmak üzere birçok ögeye sahip olabilirsiniz.

Oyunda erkenden bir silah bulduysanız ancak silahın güçlü mü yoksa güçsüz mü olduğunu bilmiyorsanız oyundaki en iyi silahları öğrenebilmek için  “Call of Duty Mobile: En iyi silahlar neler?” adlı rehberimize mutlaka göz atmalısınız.

Otomatlar nasıl kullanılır?

Otomatları kullanabilmek için otomatların tamamen yanına gitmeniz gerekiyor ve ögeleri alabilmek için onayla butonuna tıklamanız gerekiyor. Ondan sonra da otomatlar sizlere bazı ekipmanlar veriyor.

Call of Duty Mobile otomat
Call of Duty Mobile’da otomatlar nerede?

Call of Duty Mobile’da otomat makineleri nerede bulunuyor?

Şu an için otomatlar sadece tek bir yerde bulunuyor. Oyuncular Black Market bölgesine uğrayarak otomatları bulabilir. Bunun yanında mini davulcu da sizlere çeşitli ödüller verebiliyor. Yeteri kadar silah veya eklenti bulamadıysanız onları da kullanabilirsiniz. Ayrıca Black Market bölümünde kırık bir ekran bulunuyor, eğer onu düzeltirseniz oradaki otomat makineleri hakkında bilgi veren bir kayıt izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts