Call of Duty Mobile: Oyun için isim değiştirme nasıl yapılır?

Call of Duty Mobile, oyunculara isim değiştirme konusunda üç günde bir değiştirme hakkı tanıyor.
Call of Duty Mobile İsim Değiştirme
Call of Duty Mobile İsim Değiştirme

Call of Duty Mobile, oyunculara isim değiştirme konusunda üç günde bir değiştirme hakkı tanıyor. CoD Mobile, mobil oyuncular arasında çok popüler ve Google Play Store’da da 100 milyondan fazla indirilmesi bulunuyor.

Call of Duty Mobile İsim Değiştirme

Call of Duty Mobile’ı indirip oyuna girdikten hemen sonra oyuncular, oyuna ilk kez girerken oyun içi adlarını belirliyorlar. Ancak bu belirledikleri kullanıcı adlarını değiştirme imkanları da bulunuyor.

Call of Duty Mobile Yeniden Adlandırma Kartı
Call of Duty Mobile Yeniden Adlandırma Kartı

Call of Duty Mobile, çıktığı dönemden bu yana oyunculara oyun içi ayarları özelleştirme özgürlüğü vermekten asla kaçmadı. Oyuncular istedikleri her şeyi tamamen kendi isteklerine göre değiştirebiliyorlar. Oyuna girerken belirledikleri isimleri bile üç günde bir değiştirme imkanları bulunuyor.

CoD Mobile’da nasıl isim değiştirebilirim?

Call of Duty Mobile’da isim değiştirmek için oyuncuların yeniden adlandırma kartı kullanmaları gerekiyor. Bu kart oyuncuların isimlerini 3 günde bir değiştirmelerini sağlıyor. Yeniden adlandırma kartı oyun içi mağazadan satın alınabiliyor ve maliyeti de 200 CP veya 1000 kredi. Birçok oyuncu, kredi kullanarak nasıl satın alabilecekleri konusunda kafası oldukça karışık. Bu konu ise çok basit. Oyuncular yeniden adlandırma kartına tıklayıp para birimini değiştirerek yeniden adlandırma kartını satın alabilirler. Oyuncular, yeniden adlandırma kartını CoD Mobile’ın mağazasındaki kart bölümünün altında bulabilirler. Satın aldıktan sonra da yükleme envanterinde bulabilirler.

Call of Duty Mobile Envanter
Yeniden Adlandırma Kartı satın aldığınızda envanterinize girerek isminizi değiştirebilirsiniz.

Call of Duty Mobile’da yeniden adlandırma kartı nasıl kullanılır?

Oyuncular, yeniden adlandırma kartını kullanarak oyun içi adını değiştirmek için verilen şu adımları izleyebilir:

  • Call of Duty Mobile’da envanteri açın.
  • Yeniden Adlandırma Kartı üzerinden Yeniden Adlandır seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan kutucuğa yeni kullanıcı adınızı girin ve değiştir seçeneğine tıklayın.

Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular ismi üç günde bir değiştirebilirler, bu yüzden ismi akıllıca seçmelidirler. Oyuncuların Call of Duty Mobile içinde adlarını değiştirebilmelerinin tek yolu bu şekildedir.

Call of Duty Mobile PC
PUBG Mobile’ı Bluestacks yardımıyla indirerek PC’den de oynayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile PC üzerinden oyna!

Call of Duty Mobile’ı Bluestacks üzerinden PC ile de oynayabilirsiniz. Bu şekilde daha en başında diğer oyunculara karşı büyük avantaj sağlıyorsunuz. Bu sadece klavye ve fare desteği ile ilgili bir durum değil. Büyük ekranda oynamak, rakip oyuncuların bedenlerini daha büyük görmenizi ve daha doğal olarak daha kolay nişan almanızı sağlıyor. Ayrıca oyuınun grafikleri bilgisayardan oynarken çok daha güzel oluyor. Açıkçası oynarken orta seviyenin bile üzerinde olabilecek bir bilgisayar oyunu hissi veriyor. Doğal olarak siz de oynarken zevk alabiliyorsunuz. Bunun dışında tabii ki klavye ve fare desteği de var.

Call of Duty Mobile’ı bilgisayardan oynamak için öncelikle buradan BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. Ardından kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra programı açın. İçerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a telefondaki hesabınızla veya yeni bir hesap açarak giriş yapın. Ardından arama bölümünden Call of Duty Mobile’ı indirin ve kurulumu otomatik olarak yapmasını bekleyin. Ardından direkt olarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

CoD Mobile Mobidictum Klanı
Call of Duty Mobile’da Mobidictum klanına da katılmayı unutmayın!

Artık son aşamada oyun içi ayarları da yapıyoruz. Bu noktada antrenman modunda oyun kasmasa bile bir maça girdikten sonra kasabilir. Bu da mevcut grafik ayalarının bilgisayarınız için uygun olmadığını gösteriyor. Ancak korkmanıza gerek yok. Çünkü hem BlueStacks üzerinden hem de Call of Duty Mobile oyun içi ayarlar bölümünden grafik seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Bu noktada şu ayarı seçin diye net bir bilgi vermemiz mümkün değil.

En iyi ayarı kendiniz seçip bulmalısınız. Ancak genel olarak oyuncular en düşük ayarda oynuyor diyebiliriz. Çünkü bilgisayardan oynadığınız için zaten büyük ekran olacağından, grafikler daha kaliteli ve göze hoş görünecektir. Bu ayarları da kendinize uygun şekilde yaptıktan sonra artık bilgisayardan CoD Mobile oynayabilir ve keyfini de sonuna kadar sürebilirsiniz.

Call of Duty Mobile PC indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts